Wedstrijdschema

HS 6
VC Allvo HS 5
Thuis
22-09-2023 21:15
Nr. 3000H3D CJ
Scheidsrechters: DS 8, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Wilhelmina HS 3
HS 6
Uit
29-09-2023 19:30
Nr. 3000H3D IC
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
HS 6
vv Nederhorst HS 2
Thuis
06-10-2023 21:15
Nr. 3000H3D CH
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Touché '86 HS 2
HS 6
Uit
11-10-2023 19:45
Nr. 3000H3D GC
Speellocatie: De Trits, Goeman Borgesiuslaan 2
HS 6
The Smashers HS 2
Thuis
27-10-2023 21:15
Nr. 3000H3D CF
Scheidsrechters: DS 5 (Kim van den Wittenboer), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Almere Buiten HS 3
HS 6
Uit
03-11-2023 19:30
Nr. 3000H3D EC
Speellocatie: Almere Buiten, A. Boekenweg 1
HS 6
Almere Buiten HS 4
Thuis
10-11-2023 21:15
Nr. 3000H3D CD
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VIF HS 1
HS 6
Uit
17-11-2023 21:15
Nr. 3000H3D LC
Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heijdenstraat 170
Unicornus HS 1
HS 6
Uit
24-11-2023 20:15
Nr. 3000H3D BC
Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47
HS 6
Oberon HS 2
Thuis
09-12-2023 14:30
Nr. 3000H3D CA
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Atalante HS 5
HS 6
Uit
15-12-2023 21:15
Nr. 3000H3D KC
Speellocatie: De Boei, Kerklaan 32
HS 6
Wilhelmina HS 3
Thuis
12-01-2024 21:15
Nr. 3000H3D CI
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
vv Nederhorst HS 2
HS 6
Uit
19-01-2024 20:00
Nr. 3000H3D HC
Speellocatie: De Blijk, Blijklaan 3
HS 6
Touché '86 HS 2
Thuis
26-01-2024 21:15
Nr. 3000H3D CG
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
The Smashers HS 2
HS 6
Uit
02-02-2024 21:15
Nr. 3000H3D FC
Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64
HS 6
Almere Buiten HS 3
Thuis
09-02-2024 21:15
Nr. 3000H3D CE
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Almere Buiten HS 4
HS 6
Uit
01-03-2024 21:15
Nr. 3000H3D DC
Speellocatie: Almere Buiten, A. Boekenweg 1
HS 6
VIF HS 1
Thuis
08-03-2024 21:15
Nr. 3000H3D CL
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
HS 6
Unicornus HS 1
Thuis
16-03-2024 14:30
Nr. 3000H3D CB
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Oberon HS 2
HS 6
Uit
22-03-2024 21:00
Nr. 3000H3D AC
Speellocatie: ICK Weespersluis, Fort Diemerdamstraat 73
HS 6
Atalante HS 5
Thuis
06-04-2024 14:30
Nr. 3000H3D CK
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VC Allvo HS 5
HS 6
Uit
12-04-2024 21:15
Nr. 3000H3D JC
Speellocatie: Topsportcentrum Almere, Pierre de Coubertinlaan 7

Teambegeleiders (1)

Spelers (10)

Training

Di. 19.30-21.15 - Amerena - training door heren 3

Fluit dienst

Zaterdag 30 september
12:30
JA 2Prima Donna Kaas Huizen JA 2
Scheidsrechters: HS 6, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 14 oktober
12:30
MA 4Taurus MA 3
Scheidsrechters: HS 6, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Vrijdag 27 oktober
19:30
DS 6Limes DS 6
Scheidsrechters: HS 6, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Overige activiteiten

Zaterdag 7 oktober
20:00 – 01:00
Bardienst zaterdag (3 p.): Heren 6
Donderdag 7 december
21:15 – 23:59
Bardienst donderdag laat: Heren 6