Wedstrijdschema

Switch Hooglanderveen DS 5
DS 7
Uit
10-02-2023 19:30
Nr. 3000D4A JI
Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6
Unicornus DS 3
DS 7
Uit
17-02-2023 20:15
Nr. 3000D4A LI
Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47
DS 7
The Smashers DS 4
Thuis
11-03-2023 12:30
Nr. 3000D4A IH
Scheidsrechters: HS 4 (Harm Kloppenburg), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Salvo '67 DS 3
DS 7
Uit
18-03-2023 13:15
Nr. 3000D4A GI
Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30
DS 7
The Smashers DS 3
Thuis
24-03-2023 19:30
Nr. 3000D4A IF
Scheidsrechters: HS 6, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Sovoco DS 5
DS 7
Uit
01-04-2023 16:30
Nr. 3000D4A EI
Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10
DS 7
Sovoco DS 4
Thuis
14-04-2023 21:15
Nr. 3000D4A ID
Scheidsrechters: HS 6, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Spelers (10)

Training

Wo. 21.15-23.00 - Amerena - trainers Tonie/Joost/Chiel

Fluit dienst

Zaterdag 4 februari
12:30
MB 3Switch Hooglanderveen MB 3
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 11 februari
12:30
MA 3vv Nederhorst MA 1
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 18 februari
10:45
JB 2Prima Donna Kaas Huizen JB 2
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 25 maart
10:45
MA 4VIF MA 1
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Vrijdag 14 april
19:30
DS 6Almere Buiten DS 2
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Overige activiteiten

Zaterdag 11 februari
12:30 – 15:30
Bardienst zaterdag (2 P.): Dames 7
Donderdag 2 maart
20:00 – 23:59
Bardienst donderdag (1p.): Dames 7
Donderdag 11 mei
20:00 – 23:59
Bardienst donderdag (1p.): Dames 7