Wedstrijdschema

DS 7
Oberon DS 4
Thuis
30-09-2022 21:15
VELD1
Nr. 3000D4A IC
Scheidsrechters: DS 5, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Wilhelmina DS 4
DS 7
Uit
07-10-2022 21:30
Nr. 3000D4A BI
AFGELAST, , Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 7
VIF DS 2
Thuis
14-10-2022 19:30
VELD4
Nr. 3000D4A IA
Scheidsrechters: DS 6, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
The Smashers DS 4
DS 7
Uit
28-10-2022 19:30
Nr. 3000D4A HI
Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64
DS 7
Switch Hooglanderveen DS 5
Thuis
04-11-2022 21:15
Nr. 3000D4A IJ
Scheidsrechters: DS 5, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 7
Unicornus DS 3
Thuis
12-11-2022 12:30
Nr. 3000D4A IL
Scheidsrechters: DS 6, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 7
Salvo '67 DS 3
Thuis
26-11-2022 12:30
Nr. 3000D4A IG
Scheidsrechters: DS 6, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
The Smashers DS 3
DS 7
Uit
09-12-2022 21:15
Nr. 3000D4A FI
Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64
DS 7
Sovoco DS 5
Thuis
16-12-2022 21:15
Nr. 3000D4A IE
Scheidsrechters: DS 5, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Oberon DS 4
DS 7
Uit
13-01-2023 21:00
Nr. 3000D4A CI
Speellocatie: ICK Weespersluis, Fort Diemerdamstraat 73
DS 7
Wilhelmina DS 4
Thuis
20-01-2023 19:30
Nr. 3000D4A IB
AFGELAST, , Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VIF DS 2
DS 7
Uit
27-01-2023 21:45
Nr. 3000D4A AI
Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heijdenstraat 170
Switch Hooglanderveen DS 5
DS 7
Uit
10-02-2023 19:30
Nr. 3000D4A JI
Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6
Unicornus DS 3
DS 7
Uit
17-02-2023 20:15
Nr. 3000D4A LI
Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47
DS 7
The Smashers DS 4
Thuis
11-03-2023 12:30
Nr. 3000D4A IH
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Salvo '67 DS 3
DS 7
Uit
18-03-2023 13:15
Nr. 3000D4A GI
Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30
DS 7
The Smashers DS 3
Thuis
24-03-2023 19:30
Nr. 3000D4A IF
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Sovoco DS 5
DS 7
Uit
01-04-2023 16:30
Nr. 3000D4A EI
Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10
DS 7
Sovoco DS 4
Thuis
14-04-2023 21:15
Nr. 3000D4A ID
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Spelers (9)

Training

Wo. 21.15-23.00 - Amerena - trainers Tonie/Joost/Chiel

Fluit dienst

Vrijdag 30 september
19:30
HS 6Switch Hooglanderveen HS 4
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VELD3
Zaterdag 15 oktober
10:30
MA 4Unicornus MA 1
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VELD2
Zaterdag 5 november
10:45
MA 1Forza Hoogland MA 1
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 19 november
10:45
MB 3Switch Hooglanderveen MB 3
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 26 november
14:30
DS 6Unicornus DS 2
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 3 december
12:30
MB 3Almere Buiten MB 2
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Vrijdag 16 december
19:30
DS 6Touché '86 DS 2
Scheidsrechters: DS 7, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Overige activiteiten

Donderdag 17 november
20:00 – 00:00
Bardienst donderdag (1p.): Dames 7
Zaterdag 26 november
15:30 – 20:00
Bardienst zaterdag (3 p.): Dames 7
Zaterdag 10 december
20:00 – 01:00
Bardienst zaterdag (3 p.): Dames 7