Wedstrijdschema

DS 6
Afas-LEOS DS 2
Thuis
08-03-2024 19:30
Nr. 3000D2G CL
Scheidsrechters: HS 3, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 6
Prima Donna Kaas Huizen DS 5
Thuis
15-03-2024 19:30
Nr. 3000D2G CB
Scheidsrechters: HS 3, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
UVV/Sphynx DS 3
DS 6
Uit
22-03-2024 21:30
Nr. 3000D2G AC
Speellocatie: Sporthal De Paperclip, Parkzichtlaan 203
DS 6
VC Allvo DS 4
Thuis
05-04-2024 19:30
Nr. 3000D2G CK
Scheidsrechters: HS 4, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Boni DS 3
DS 6
Uit
12-04-2024 19:30
Nr. 3000D2G JC
Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341

Spelers (10)

Training

Di. 19.30-21.15 - Midland - trainer Mark

Scheidsrechtersbeurt

Zaterdag 2 maart
12:30
MA 5Taurus MA 4
Scheidsrechters: DS 6 (Joyce Greidanus), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
12:30
MB 1Cito MB 2
Scheidsrechters: DS 6 (Marjolein Kloosterman), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 9 maart
10:45
MA 2Keizer Otto-Trivolley MA 1
Scheidsrechters: DS 6 (Jonna van Gent), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 23 maart
12:30
MB 1Sovoco MB 1
Scheidsrechters: DS 6, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
12:30
MB 3VV Utrecht MB 6
Scheidsrechters: DS 6 (Fleur Lam), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 6 april
12:30
MA 3Cito MA 1
Scheidsrechters: DS 6 (Sacha Maas-Vervuurt), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
12:30
MC 1Taurus MC 1
Scheidsrechters: DS 6 (Jonna van Gent), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 13 april
12:30
MC 3Unicornus MC 2
Scheidsrechters: DS 6, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
14:30
MB 3Switch Hooglanderveen MB 4
Scheidsrechters: DS 6 (Fleur Lam), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Overige activiteiten

Woensdag 6 maart
21:15 – 23:59
Bardienst woensdag laat: Dames 6
Woensdag 10 april
21:15 – 23:59
Bardienst woensdag laat: Dames 6 (Fleur)
Donderdag 25 april
21:15 – 23:59
Bardienst donderdag laat: Dames 6
Woensdag 22 mei
21:15 – 23:59
Bardienst woensdag laat: Dames 6 (Fleur)
Donderdag 13 juni
20:00 – 21:15
Bardienst donderdag vroeg: Dames 6 (Afgeschermd persoon)
21:15 – 23:59
Bardienst donderdag laat: Dames 6 (Afgeschermd persoon)