Wedstrijdschema

Prima Donna Kaas Huizen HS 3
HS 2
Uit
30-09-2022 19:30
Nr. 30003AH HD
Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 33 -35
HS 2
Gemini S HS 1
Thuis
08-10-2022 16:30
VELD1
Nr. 30003AH DG
Scheidsrechters: Rianne van den Oord, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Switch Hooglanderveen HS 1
HS 2
Uit
14-10-2022 21:15
Nr. 30003AH FD
Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6
HS 2
Arie Hollenberg Sloopwerken /De Boemel HS 1
Thuis
22-10-2022 16:30
VELD1
Nr. 30003AH DE
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
vv Jonas HS 1
HS 2
Uit
28-10-2022 21:15
Nr. 30003AH CD
Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1
Zaanstad HS 2
HS 2
Uit
05-11-2022 15:15
Nr. 30003AH LD
Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D
HS 2
VV Utrecht HS 3
Thuis
19-11-2022 16:30
Nr. 30003AH DB
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Spaarnestad HS 3
HS 2
Uit
26-11-2022 19:00
Nr. 30003AH AD
Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7
HS 2
NVC HS 1
Thuis
10-12-2022 16:30
Nr. 30003AH DK
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Madjoe HS 2
HS 2
Uit
16-12-2022 21:00
Nr. 30003AH JD
Speellocatie: De Drecht, Boendersveld 1
HS 2
Prima Donna Kaas Huizen HS 3
Thuis
14-01-2023 16:30
Nr. 30003AH DH
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Gemini S HS 1
HS 2
Uit
20-01-2023 21:00
Nr. 30003AH GD
Speellocatie: Kerkelanden, Franciscusweg 6 a
HS 2
Switch Hooglanderveen HS 1
Thuis
28-01-2023 16:30
Nr. 30003AH DF
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Arie Hollenberg Sloopwerken /De Boemel HS 1
HS 2
Uit
04-02-2023 16:30
Nr. 30003AH ED
Speellocatie: Harenkarspel, Oostwal 21
HS 2
Zaanstad HS 2
Thuis
11-02-2023 16:30
Nr. 30003AH DL
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
HS 2
vv Jonas HS 1
Thuis
18-02-2023 16:30
Nr. 30003AH DC
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VV Utrecht HS 3
HS 2
Uit
11-03-2023 16:00
Nr. 30003AH BD
Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341
HS 2
Spaarnestad HS 3
Thuis
18-03-2023 16:30
Nr. 30003AH DA
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
NVC HS 1
HS 2
Uit
23-03-2023 20:30
Nr. 30003AH KD
Speellocatie: Merwestein, Merweplein 1
HS 2
Madjoe HS 2
Thuis
01-04-2023 16:30
Nr. 30003AH DJ
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
US HS 2
HS 2
Uit
15-04-2023 18:30
Nr. 30003AH ID
Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10

Spelers (12)

Training

Ma. 18.00-19.30 - Midland - trainers Djim/Ivo
Wo. 19.30-21.15 - Amerena - trainers Djim/Ivo

Fluit dienst

Zaterdag 8 oktober
12:30
MA 2Switch Hooglanderveen MA 2
Scheidsrechters: HS 2 (Kick Zwakenberg), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VELD1
Zaterdag 22 oktober
12:30
MA 1Gemini S MA 1
Scheidsrechters: HS 2 (Manuel Kloppenburg), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VELD2
Zaterdag 10 december
12:30
MA 3Oberon MA 1
Scheidsrechters: HS 2, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Overige activiteiten

Donderdag 20 oktober
20:00 – 00:00
Bardienst donderdag (1p.): Heren 2
Vrijdag 4 november
20:00 – 01:00
Bardienst vrijdag (3 p.): Heren 2
Donderdag 15 december
20:00 – 00:00
Bardienst donderdag (1p.): Heren 2