Wedstrijdschema

Dosko DS 1
DS 2
Uit
01-10-2022 15:30
Nr. 30003BD HD
Speellocatie: De Stolp, Jan Steenlaan 16
DS 2
VOLEVO DS 1
Thuis
08-10-2022 14:30
VELD1
Nr. 30003BD DG
Scheidsrechters: Youri Schuur, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Irene DS 1
DS 2
Uit
15-10-2022 13:30
Nr. 30003BD FD
Speellocatie: Kees Boekehal, Kees Boekelaan 18
DS 2
VSTS DS 1
Thuis
22-10-2022 14:30
VELD2
Nr. 30003BD DE
Scheidsrechters: Youri Schuur, Josine Lixon-Verbeek, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaanstad DS 3
DS 2
Uit
04-11-2022 21:15
Nr. 30003BD LD
Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D
VV Utrecht DS 3
DS 2
Uit
12-11-2022 12:00
Nr. 30003BD CD
Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341
DS 2
ZVH DS 1
Thuis
19-11-2022 14:30
Nr. 30003BD DB
Scheidsrechters: Josine Lixon-Verbeek, Rianne van den Oord, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DVC DS 1
DS 2
Uit
26-11-2022 18:00
Nr. 30003BD AD
Speellocatie: Dorpshuis Custwijck, Laageind 1
DS 2
Forza Hoogland DS 1
Thuis
01-12-2022 20:00
Nr. 3000BD2A 26
Scheidsrechters: Ivo van Beek, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Inter Rijswijk DS 2
DS 2
Uit
03-12-2022 14:15
Nr. 30003BD ID
Speellocatie: De Altis, de Bruyn Kopsstraat 1
DS 2
VollinGo DS 2
Thuis
10-12-2022 14:30
Nr. 30003BD DK
Scheidsrechters: Youri Schuur, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Taurus DS 2
DS 2
Uit
17-12-2022 16:30
Nr. 30003BD JD
Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17
DS 2
Dosko DS 1
Thuis
14-01-2023 14:30
Nr. 30003BD DH
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VOLEVO DS 1
DS 2
Uit
21-01-2023 16:00
Nr. 30003BD GD
Speellocatie: De Fluit, Fluitpolderplein 1
DS 2
Irene DS 1
Thuis
28-01-2023 14:30
Nr. 30003BD DF
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VSTS DS 1
DS 2
Uit
04-02-2023 16:30
Nr. 30003BD ED
Speellocatie: De Sporthoeve, Vromade 1
DS 2
Zaanstad DS 3
Thuis
11-02-2023 14:30
Nr. 30003BD DL
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 2
VV Utrecht DS 3
Thuis
18-02-2023 14:30
Nr. 30003BD DC
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
ZVH DS 1
DS 2
Uit
11-03-2023 16:15
Nr. 30003BD BD
Speellocatie: Swanla, Burgemeester Klinkhamerweg 86
DS 2
DVC DS 1
Thuis
18-03-2023 14:30
Nr. 30003BD DA
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 2
Taurus DS 2
Thuis
01-04-2023 14:30
Nr. 30003BD DJ
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VollinGo DS 2
DS 2
Uit
08-04-2023 11:00
Nr. 30003BD KD
Speellocatie: De Zebra, Goverwellesingel 10

Spelers (13)

Training

Di. 19.30-21.15 - Midland - Norman
Do.19.30-21.15 - Amerena - Norman

Fluit dienst

Zaterdag 22 oktober
10:45
MA 2Lovoc MA 1
Scheidsrechters: DS 2, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VELD2
Vrijdag 18 november
21:15
HS 4VC Allvo HS 1
Scheidsrechters: DS 2, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Vrijdag 9 december
19:30
DS 5Gemini S DS 3
Scheidsrechters: DS 2, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 10 december
10:45
MB 2Switch Hooglanderveen MB 2
Scheidsrechters: DS 2, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Vrijdag 16 december
21:15
HS 4Touché '86 HS 1
Scheidsrechters: DS 2, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Overige activiteiten

Woensdag 19 oktober
20:00 – 00:00
Bardienst woensdag (1p.): Dames 2
Vrijdag 18 november
20:00 – 01:00
Bardienst vrijdag (3 p.): Dames 2 (Demi), Dames 2
Woensdag 23 november
20:00 – 00:00
Bardienst woensdag (1p.): Dames 2
Vrijdag 9 december
20:00 – 01:00
Bardienst vrijdag (3 p.): Dames 2 (Annemiek), Dames 2