Wedstrijdschema

Prima Donna Kaas Huizen HS 2
HS 1
Uit
01-10-2022 14:00
Nr. 9000THA HD
Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 33 -35
HS 1
VoCASA HS 2
Thuis
08-10-2022 19:45
VELD1
Nr. 9000THA DG
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zalsman Reflex HS 1
HS 1
Uit
15-10-2022 17:00
Nr. 9000THA FD
Speellocatie: Reflexhal, Dr. Damstraat 1
HS 1
Rensa Family Orion HS 2
Thuis
22-10-2022 19:45
VELD1
Nr. 9000THA DE
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Webton Hengelo HS 1
HS 1
Uit
05-11-2022 19:00
Nr. 9000THA LD
Speellocatie: Veldwijk, Kuipersdijk 46
SV Dynamo Apeldoorn HS 2
HS 1
Uit
12-11-2022 14:00
Nr. 9000THA CD
Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55
HS 1
DIO/Bedum HS 1
Thuis
19-11-2022 19:45
Nr. 9000THA DB
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Madjoe HS 1
HS 1
Uit
26-11-2022 16:30
Nr. 9000THA AD
Speellocatie: De Drecht, Boendersveld 1
HS 1
EVV Bultman-Hartholt HS 1
Thuis
10-12-2022 19:45
Nr. 9000THA DK
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Bruins Olhaco HS 1
HS 1
Uit
17-12-2022 18:30
Nr. 9000THA JD
Speellocatie: Trasselt, Tilber 5
HS 1
Prima Donna Kaas Huizen HS 2
Thuis
14-01-2023 19:45
Nr. 9000THA DH
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VoCASA HS 2
HS 1
Uit
21-01-2023 17:00
Nr. 9000THA GD
Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200
HS 1
Zalsman Reflex HS 1
Thuis
28-01-2023 19:45
Nr. 9000THA DF
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Rensa Family Orion HS 2
HS 1
Uit
04-02-2023 17:30
Nr. 9000THA ED
Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1
HS 1
Webton Hengelo HS 1
Thuis
11-02-2023 19:45
Nr. 9000THA DL
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
HS 1
SV Dynamo Apeldoorn HS 2
Thuis
18-02-2023 19:45
Nr. 9000THA DC
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DIO/Bedum HS 1
HS 1
Uit
11-03-2023 19:45
Nr. 9000THA BD
Speellocatie: De Beemden, Sportlaan 14
HS 1
Madjoe HS 1
Thuis
18-03-2023 19:45
Nr. 9000THA DA
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
EVV Bultman-Hartholt HS 1
HS 1
Uit
25-03-2023 18:00
Nr. 9000THA KD
Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33
HS 1
Bruins Olhaco HS 1
Thuis
01-04-2023 19:45
Nr. 9000THA DJ
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Sudosa-Desto HS 1
HS 1
Uit
15-04-2023 16:30
Nr. 9000THA ID
Speellocatie: Sporthal Olympus, Mr. Groen van Prinstererlaan 100

Team nieuws

Spelers (11)

Training

Ma. 19.30-21.45 - Midland - trainer Marcel
Di. 19.30-22.00 - Midland - trainer Michiel
Do. 20.30-22.30 - Amerena - trainers Marcel/Michiel

Fluit dienst

Zaterdag 8 oktober
12:30
JB 1Prima Donna Kaas Huizen JB 1
Scheidsrechters: HS 1 (Rufus Velhorst), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VELD2
Zaterdag 22 oktober
14:30
MB 3Keizer Otto-Trivolley MB 1
Scheidsrechters: HS 1 (Wessel Terpstra), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VELD1
Vrijdag 4 november
21:15
HS 4Forza Hoogland HS 3
Scheidsrechters: HS 1 (Gerjan Kelder), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 19 november
12:30
JB 1Zovoc JB 1
Scheidsrechters: HS 1 (Lars Lorsheijd), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 3 december
10:45
JB 2VCV B 1
Scheidsrechters: HS 1 (Tobias Edskes), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 10 december
12:30
JB 1Kalinko JB 1
Scheidsrechters: HS 1 (Thomas Tonnis), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Overige activiteiten

Woensdag 5 oktober
20:00 – 00:00
Bardienst woensdag (1p.): Heren 1 (Erik)
Woensdag 9 november
20:00 – 00:00
Bardienst woensdag (1p.): Heren 1
Woensdag 14 december
20:00 – 00:00
Bardienst woensdag (1p.): Heren 1
Vrijdag 16 december
20:00 – 01:00
Bardienst vrijdag (3 p.): Heren 1 (Rufus), Heren 1