Wedstrijdschema

Switch DS 4
DS 4
Uit
15-09-2022 19:30
Nr. 3000D1F EH
Speellocatie: Nieuw Welgelegen, Grebbeberglaan 13
DS 4
Switch Hooglanderveen DS 2
Thuis
30-09-2022 19:30
Nr. 3000D1F HD
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Wilhelmina DS 1
DS 4
Uit
07-10-2022 21:30
Nr. 3000D1F CH
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 4
VV Utrecht DS 6
Thuis
14-10-2022 19:30
Nr. 3000D1F HB
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Forza Hoogland DS 4
DS 4
Uit
22-10-2022 13:00
Nr. 3000D1F AH
Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3
DS 4
KdK A.G.A.V.S.
Thuis
04-11-2022 19:30
Nr. 3000D1F HK
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Afas-LEOS DS 1
DS 4
Uit
11-11-2022 20:00
Nr. 3000D1F JH
Speellocatie: De Korf, De Smidse 1
DS 4
Irene DS 3
Thuis
26-11-2022 16:30
Nr. 3000D1F HL
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Cito DS 2
DS 4
Uit
10-12-2022 14:00
Nr. 3000D1F GH
Speellocatie: De Koppeling, De Clomp 1918
DS 4
Salvo '67 DS 1
Thuis
16-12-2022 19:30
Nr. 3000D1F HF
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Switch Hooglanderveen DS 2
DS 4
Uit
13-01-2023 19:30
Nr. 3000D1F DH
Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6
DS 4
Wilhelmina DS 1
Thuis
20-01-2023 19:30
Nr. 3000D1F HC
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VV Utrecht DS 6
DS 4
Uit
28-01-2023 12:45
Nr. 3000D1F BH
Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341
DS 4
Forza Hoogland DS 4
Thuis
03-02-2023 19:30
Nr. 3000D1F HA
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 4
Afas-LEOS DS 1
Thuis
17-02-2023 19:30
Nr. 3000D1F HJ
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Irene DS 3
DS 4
Uit
18-03-2023 13:30
Nr. 3000D1F LH
Speellocatie: Kees Boekehal, Kees Boekelaan 18
DS 4
Cito DS 2
Thuis
24-03-2023 19:30
Nr. 3000D1F HG
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Salvo '67 DS 1
DS 4
Uit
01-04-2023 16:00
Nr. 3000D1F FH
Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30
DS 4
Switch DS 4
Thuis
14-04-2023 19:30
Nr. 3000D1F HE
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Spelers (10)

Training

Di. 19.30-21.15 - Ariaweg - trainer Thomas