Wedstrijdschema

Forza Hoogland HS 2
HS 3
Uit
04-02-2023 13:00
Nr. 3000H1D ED
Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3
HS 3
Touché '86 HS 1
Thuis
11-02-2023 16:30
Nr. 3000H1D DL
Scheidsrechters: DS 2, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
HS 3
Oberon HS 1
Thuis
18-02-2023 16:30
Nr. 3000H1D DC
Scheidsrechters: DS 2, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Wilhelmina HS 1
HS 3
Uit
10-03-2023 21:30
Nr. 3000H1D BD
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
HS 3
Forza Hoogland HS 3
Thuis
18-03-2023 16:30
Nr. 3000H1D DA
Scheidsrechters: HS 4 (Wouter Konsten), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
HS 3
VC Allvo HS 1
Thuis
01-04-2023 16:30
Nr. 3000H1D DJ
Scheidsrechters: DS 3, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Lovoc HS 1
HS 3
Uit
14-04-2023 21:15
Nr. 3000H1D ID
Speellocatie: Spz Eikenrode, Laan van Eikenrode 49

Spelers (8)

Training

Wo. 21.15 - 23.00 - Amerena - trainer H2

Fluit dienst

Vrijdag 3 februari
21:15
HS 5Wilhelmina HS 2
Scheidsrechters: HS 3 (Eise Douma), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 11 februari
12:30
JB 2VCH JB 1
Scheidsrechters: HS 3 (Tije de Haan), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 18 februari
12:30
JC 1VIVES JC 1
Scheidsrechters: HS 3 (Jelt Stellingwerf), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 11 maart
12:30
MB 2Unicornus MB 2
Scheidsrechters: HS 3 (Jelt Stellingwerf), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Vrijdag 17 maart
19:30
HS 5Voleem HS 3
Scheidsrechters: HS 3 (Frank Manders), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Vrijdag 24 maart
19:30
DS 4Cito DS 2
Scheidsrechters: HS 3 (Roland Zegers), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 25 maart
12:30
MA 2Unicornus MA 2
Scheidsrechters: HS 3 (Jelt Stellingwerf), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zaterdag 15 april
12:30
MA 2Almere Buiten MA 1
Scheidsrechters: HS 3 (Jesse Snijder), Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Overige activiteiten

Donderdag 30 maart
20:00 – 23:59
Bardienst donderdag (1p.): Heren 3