Wedstrijdschema

SV Dynamo Apeldoorn HS 2
HS 1
Uit
30-10-2021 13:30
Nr. 9000THA LD
Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55
FOOX Olhaco HS 1
HS 1
Uit
06-11-2021 18:30
Nr. 9000THA CD
Speellocatie: Trasselt, Tilber 5
HS 1
Zalsman Reflex HS 1
Thuis
13-11-2021 19:30
Nr. 9000THA DB
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Madjoe HS 1
HS 1
Uit
20-11-2021 16:30
Nr. 9000THA AD
Speellocatie: De Drecht, Boendersveld 1
HS 1
Prima Donna Kaas Huizen HS 1
Thuis
27-11-2021 19:30
Nr. 9000THA DK
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VoCASA HS 2
HS 1
Uit
11-12-2021 17:00
Nr. 9000THA JD
Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200
HS 1
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 2
Thuis
15-01-2022 19:30
Nr. 9000THA DH
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Sudosa-Desto HS 1
HS 1
Uit
22-01-2022 17:15
Nr. 9000THA GD
Speellocatie: Sporthal Olympus, Mr. Groen van Prinstererlaan 100
HS 1
DIO/Bedum HS 1
Thuis
29-01-2022 19:30
Nr. 9000THA DF
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
EVV Bultman-Hartholt HS 1
HS 1
Uit
05-02-2022 20:00
Nr. 9000THA ED
Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33
HS 1
SV Dynamo Apeldoorn HS 2
Thuis
12-02-2022 19:30
Nr. 9000THA DL
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
HS 1
FOOX Olhaco HS 1
Thuis
19-02-2022 19:30
Nr. 9000THA DC
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Zalsman Reflex HS 1
HS 1
Uit
12-03-2022 17:00
Nr. 9000THA BD
Speellocatie: Reflexhal, Dr. Damstraat 1
HS 1
Madjoe HS 1
Thuis
19-03-2022 19:30
Nr. 9000THA DA
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Prima Donna Kaas Huizen HS 1
HS 1
Uit
26-03-2022 15:30
Nr. 9000THA KD
Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 33 -35
HS 1
VoCASA HS 2
Thuis
02-04-2022 19:30
Nr. 9000THA DJ
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Webton Hengelo HS 1
HS 1
Uit
09-04-2022 19:00
Nr. 9000THA ID
Speellocatie: Veldwijk, Kuipersdijk 46

Spelers (11)

Training

Ma. 19.30-21.30 - Midland - trainer Marcel
Di. 19.30-22.00 - Midland - trainer Michiel
Do. 20.30-22.30 - Amerena - trainers Marcel/Michiel

Overige activiteiten

Vrijdag 29 oktober
19:00 – 00:00
Bardienst vrijdag (2 p.): Heren 1 (Rufus), Heren 1
Vrijdag 5 november
21:00 – 23:00
fluiten vrijdag 2115: Heren 1, Dames 4
Zaterdag 13 november
12:15 – 14:30
fluiten zaterdag 1230: Afgeschermd persoon, Dames 1, Heren 1, Dames 5
Woensdag 24 november
20:00 – 00:00
Bardienst week (1 p.): Heren 1
Zaterdag 27 november
12:15 – 14:30
fluiten zaterdag 1230: Dames 1, Heren 1, Heren 2