Wedstrijdschema

Almere Buiten DS 2
DS 6
Uit
16-09-2022 21:45
Nr. 3000D3F EH
Speellocatie: Almere Buiten, A. Boekenweg 1
DS 6
Prima Donna Kaas Huizen DS 5
Thuis
30-09-2022 19:30
Nr. 3000D3F HD
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Switch Hooglanderveen DS 4
DS 6
Uit
07-10-2022 19:30
Nr. 3000D3F CH
Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6
DS 6
Wilhelmina DS 3
Thuis
14-10-2022 19:30
Nr. 3000D3F HB
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Voleem DS 4
DS 6
Uit
22-10-2022 18:00
Nr. 3000D3F AH
Speellocatie: Huis van Eemnes, Noordersingel 4
DS 6
KdK A.G.A.V.S.
Thuis
04-11-2022 19:30
Nr. 3000D3F HK
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VC Allvo DS 5
DS 6
Uit
11-11-2022 19:30
Nr. 3000D3F JH
Speellocatie: Topsportcentrum Almere, Pierre de Coubertinlaan 7
DS 6
Afas-LEOS DS 4
Thuis
18-11-2022 19:30
Nr. 3000D3F HI
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 6
Unicornus DS 2
Thuis
26-11-2022 16:30
Nr. 3000D3F HL
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
vv Nederhorst DS 2
DS 6
Uit
09-12-2022 21:00
Nr. 3000D3F GH
Speellocatie: De Blijk, Blijklaan 3
DS 6
Touché '86 DS 2
Thuis
16-12-2022 19:30
Nr. 3000D3F HF
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Prima Donna Kaas Huizen DS 5
DS 6
Uit
14-01-2023 15:00
Nr. 3000D3F DH
Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 33 -35
DS 6
Switch Hooglanderveen DS 4
Thuis
20-01-2023 19:30
Nr. 3000D3F HC
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Wilhelmina DS 3
DS 6
Uit
27-01-2023 19:30
Nr. 3000D3F BH
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 6
Voleem DS 4
Thuis
03-02-2023 19:30
Nr. 3000D3F HA
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 6
VC Allvo DS 5
Thuis
17-02-2023 19:30
Nr. 3000D3F HJ
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Afas-LEOS DS 4
DS 6
Uit
10-03-2023 21:45
Nr. 3000D3F IH
Speellocatie: De Korf, De Smidse 1
Unicornus DS 2
DS 6
Uit
17-03-2023 20:15
Nr. 3000D3F LH
Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47
DS 6
vv Nederhorst DS 2
Thuis
24-03-2023 19:30
Nr. 3000D3F HG
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Touché '86 DS 2
DS 6
Uit
29-03-2023 20:45
Nr. 3000D3F FH
Speellocatie: De Trits, Goeman Borgesiuslaan 2
DS 6
Almere Buiten DS 2
Thuis
14-04-2023 19:30
Nr. 3000D3F HE
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Teambegeleiders (1)

Spelers (9)

Training

Wo. 19.30-21.15 - Amerena - trainer Gis