Wedstrijdschema

Switch Hooglanderveen DS 3
DS 5
Uit
16-09-2022 19:30
Nr. 3000D2F FG
Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6
DS 5
Lovoc DS 3
Thuis
30-09-2022 19:30
Nr. 3000D2F GE
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Oberon DS 2
DS 5
Uit
07-10-2022 19:15
Nr. 3000D2F DG
Speellocatie: ICK Weespersluis, Fort Diemerdamstraat 73
DS 5
Prima Donna Kaas Huizen DS 3
Thuis
14-10-2022 19:30
Nr. 3000D2F GC
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Wilhelmina DS 2
DS 5
Uit
21-10-2022 19:30
Nr. 3000D2F BG
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 5
VIF DS 1
Thuis
04-11-2022 19:30
Nr. 3000D2F GA
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Afas-LEOS DS 2
DS 5
Uit
11-11-2022 20:00
Nr. 3000D2F KG
Speellocatie: De Korf, De Smidse 1
DS 5
VC Allvo DS 3
Thuis
18-11-2022 19:30
Nr. 3000D2F GJ
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
ODIS DS 1
DS 5
Uit
26-11-2022 13:30
Nr. 3000D2F IG
Speellocatie: De Fuik, Zuidsingel 54
DS 5
Gemini S DS 3
Thuis
09-12-2022 19:30
Nr. 3000D2F GH
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 5
Forza Hoogland DS 6
Thuis
16-12-2022 19:30
Nr. 3000D2F GL
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Lovoc DS 3
DS 5
Uit
13-01-2023 21:45
Nr. 3000D2F EG
Speellocatie: Spz Eikenrode, Laan van Eikenrode 49
DS 5
Oberon DS 2
Thuis
20-01-2023 19:30
Nr. 3000D2F GD
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Prima Donna Kaas Huizen DS 3
DS 5
Uit
27-01-2023 19:30
Nr. 3000D2F CG
Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 33 -35
DS 5
Wilhelmina DS 2
Thuis
03-02-2023 19:30
Nr. 3000D2F GB
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VIF DS 1
DS 5
Uit
10-02-2023 19:30
Nr. 3000D2F AG
Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heijdenstraat 170
DS 5
Afas-LEOS DS 2
Thuis
17-02-2023 19:30
Nr. 3000D2F GK
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VC Allvo DS 3
DS 5
Uit
10-03-2023 19:30
Nr. 3000D2F JG
Speellocatie: Topsportcentrum Almere, Pierre de Coubertinlaan 7
DS 5
ODIS DS 1
Thuis
17-03-2023 19:30
Nr. 3000D2F GI
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Gemini S DS 3
DS 5
Uit
24-03-2023 19:00
Nr. 3000D2F HG
Speellocatie: Kerkelanden, Franciscusweg 6 a
Forza Hoogland DS 6
DS 5
Uit
01-04-2023 13:00
Nr. 3000D2F LG
Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3
DS 5
Switch Hooglanderveen DS 3
Thuis
14-04-2023 19:30
Nr. 3000D2F GF
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Teambegeleiders (2)

Spelers (9)

Training

Wo. 19.30-21.15 - Amerena - trainer Robin