Wedstrijdschema

Tovo DS 1
DS 3
Uit
29-10-2021 19:30
Nr. 3000DPC LD
Speellocatie: Lunetten, Zwarte Woud 201
Limes DS 1
DS 3
Uit
06-11-2021 00:00
Nr. 3000DPC CD
AFGELAST, , Speellocatie: Sporthal De Paperclip, Parkzichtlaan 203
DS 3
NVC DS 1
Thuis
13-11-2021 12:30
Nr. 3000DPC DB
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VTC Woerden DS 2
DS 3
Uit
25-11-2021 21:00
Nr. 3000DPC HD
Speellocatie: Thijs van der Polshal, Jozef Israƫlslaan 58
DS 3
Shot DS 1
Thuis
27-11-2021 14:30
Nr. 3000DPC DK
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VSTS DS 1
DS 3
Uit
02-12-2021 19:30
Nr. 3000BD2A 20
Speellocatie: De Sporthoeve, Vromade 1
VV Utrecht DS 5
DS 3
Uit
11-12-2021 16:00
Nr. 3000DPC JD
Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341
Switch DS 2
DS 3
Uit
16-12-2021 19:30
Nr. 3000DPC AD
Speellocatie: Nieuw Welgelegen, Grebbeberglaan 13
DS 3
VTC Woerden DS 2
Thuis
15-01-2022 14:30
Nr. 3000DPC DH
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 3
USV Protos DS 3
Thuis
29-01-2022 14:30
Nr. 3000DPC DF
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Forza Hoogland DS 2
DS 3
Uit
05-02-2022 17:00
Nr. 3000DPC ED
Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3
DS 3
Tovo DS 1
Thuis
12-02-2022 14:30
Nr. 3000DPC DL
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 3
Limes DS 1
Thuis
19-02-2022 00:00
Nr. 3000DPC DC
AFGELAST, , Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
NVC DS 1
DS 3
Uit
12-03-2022 15:30
Nr. 3000DPC BD
Speellocatie: Merwestein, Merweplein 1
DS 3
Switch DS 2
Thuis
19-03-2022 14:30
Nr. 3000DPC DA
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Shot DS 1
DS 3
Uit
26-03-2022 17:00
Nr. 3000DPC KD
Speellocatie: Interwey, Sportlaan 1
DS 3
VV Utrecht DS 5
Thuis
02-04-2022 14:30
Nr. 3000DPC DJ
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VIVES DS 2
DS 3
Uit
09-04-2022 16:30
Nr. 3000DPC ID
Speellocatie: IJsselhal, Oranje Nassaulaan 50

Teambegeleiders (1)

Spelers (9)

Training

Di. 21.00-22.45 - Amerena - trainer Ivo
Do. 18.45-20.30 - Amerena - trainer Ivo

Overige activiteiten

Zaterdag 30 oktober
10:15 – 12:30
fluiten zaterdag 1030: Dames 3, Heren 4
Zaterdag 13 november
16:15 – 18:30
fluiten zaterdag 1630: Ivo, Dames 3
Woensdag 17 november
20:00 – 00:00
Bardienst week (1 p.): Dames 3
Vrijdag 19 november
19:00 – 00:00
Bardienst vrijdag (2 p.): Dames 3
Zaterdag 20 november
10:15 – 12:30
fluiten zaterdag 1030: Afgeschermd persoon, Heren 4, Dames 3
Zaterdag 27 november
16:15 – 18:30
fluiten zaterdag 1630: Ivo, Dames 3