Wedstrijdschema

DS 3
VV Utrecht DS 4
Thuis
30-09-2022 19:30
Nr. 3000DPC IC
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VIVES DS 2
DS 3
Uit
08-10-2022 14:30
Nr. 3000DPC BI
Speellocatie: IJsselhal, Oranje Nassaulaan 50
DS 3
Shot DS 1
Thuis
14-10-2022 19:30
Nr. 3000DPC IA
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Tovo DS 1
DS 3
Uit
28-10-2022 19:30
Nr. 3000DPC KI
Speellocatie: Lunetten, Zwarte Woud 201
DS 3
Forza Hoogland DS 3
Thuis
04-11-2022 19:30
Nr. 3000DPC IJ
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 3
Irene DS 2
Thuis
12-11-2022 16:30
Nr. 3000DPC IL
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VTC Woerden DS 2
DS 3
Uit
18-11-2022 21:15
Nr. 3000DPC HI
Speellocatie: Thijs van der Polshal, Jozef Israëlslaan 58
DS 3
Limes DS 2
Thuis
26-11-2022 16:30
Nr. 3000DPC IG
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 3
Switch DS 2
Thuis
16-12-2022 19:30
Nr. 3000DPC IE
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VV Utrecht DS 4
DS 3
Uit
14-01-2023 20:00
Nr. 3000DPC CI
Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341
DS 3
VIVES DS 2
Thuis
20-01-2023 19:30
Nr. 3000DPC IB
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Shot DS 1
DS 3
Uit
28-01-2023 17:00
Nr. 3000DPC AI
Speellocatie: Interwey, Sportlaan 1
DS 3
Tovo DS 1
Thuis
03-02-2023 19:30
Nr. 3000DPC IK
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Forza Hoogland DS 3
DS 3
Uit
11-02-2023 15:00
Nr. 3000DPC JI
Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3
Irene DS 2
DS 3
Uit
18-02-2023 16:00
Nr. 3000DPC LI
Speellocatie: Kees Boekehal, Kees Boekelaan 18
DS 3
VTC Woerden DS 2
Thuis
11-03-2023 16:30
Nr. 3000DPC IH
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Limes DS 2
DS 3
Uit
17-03-2023 19:15
Nr. 3000DPC GI
Speellocatie: De Marehal, Mereveldlaan 12
DS 3
De Hollandse Pot
Thuis
24-03-2023 19:30
Nr. 3000DPC IF
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Switch DS 2
DS 3
Uit
30-03-2023 19:30
Nr. 3000DPC EI
Speellocatie: Nieuw Welgelegen, Grebbeberglaan 13
DS 3
De Hollandse Pot
Thuis
14-04-2023 19:30
Nr. 3000DPC ID
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2

Teambegeleiders (1)

Spelers (10)

Training

Di. 21.00-22.45 - Amerena - trainer Ivo
Do. 18.45-20.30 - Amerena - trainer Ivo