Wedstrijdschema

Ledûb Volleybal DS 1
DS 1
Uit
30-10-2021 19:00
Nr. 9000TDB LD
Speellocatie: Zuiderpoort, Sportlaan 7
VCN DS 2
DS 1
Uit
06-11-2021 17:00
Nr. 9000TDB CD
Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261
DS 1
VollinGo DS 1
Thuis
13-11-2021 16:30
Nr. 9000TDB DB
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Sliedrecht Sport DS 2
DS 1
Uit
20-11-2021 17:15
Nr. 9000TDB AD
Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3
DS 1
Volley Tilburg DS 1
Thuis
27-11-2021 16:30
Nr. 9000TDB DK
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Bende Services Thor DS 1
DS 1
Uit
11-12-2021 19:30
Nr. 9000TDB JD
Speellocatie: De Waard, Meidoornstraat 7
DS 1
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 1
Thuis
15-01-2022 16:30
Nr. 9000TDB DH
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Spaarnestad DS 1
DS 1
Uit
22-01-2022 16:30
Nr. 9000TDB GD
Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7
DS 1
SOMAS/Activia DS 1
Thuis
29-01-2022 16:30
Nr. 9000TDB DF
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VoCASA DS 1
DS 1
Uit
05-02-2022 17:00
Nr. 9000TDB ED
Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200
DS 1
Ledûb Volleybal DS 1
Thuis
12-02-2022 16:30
Nr. 9000TDB DL
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
DS 1
VCN DS 2
Thuis
19-02-2022 16:30
Nr. 9000TDB DC
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
VollinGo DS 1
DS 1
Uit
12-03-2022 19:00
Nr. 9000TDB BD
Speellocatie: De Zebra, Goverwellesingel 10
DS 1
Sliedrecht Sport DS 2
Thuis
19-03-2022 16:30
Nr. 9000TDB DA
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Volley Tilburg DS 1
DS 1
Uit
26-03-2022 18:00
Nr. 9000TDB KD
Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382
DS 1
Bende Services Thor DS 1
Thuis
02-04-2022 16:30
Nr. 9000TDB DJ
Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2
Pharmafilter US DS 1
DS 1
Uit
09-04-2022 20:00
Nr. 9000TDB ID
Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10

Spelers (12)

Training

Ma. 19.30-22.00 - De Brink - trainers Jasper/Sanne
Di. 19.45-22.00 - Midland - trainers Jasper/Martijn
Do. 19.30-21.30 - Amerena - trainer Jasper

Overige activiteiten

Woensdag 3 november
20:00 – 00:00
Bardienst week (1 p.): Dames 1
Zaterdag 13 november
12:15 – 14:30
fluiten zaterdag 1230: Afgeschermd persoon, Dames 1, Heren 1, Dames 5
Zaterdag 27 november
12:15 – 14:30
fluiten zaterdag 1230: Dames 1, Heren 1, Heren 2
Woensdag 8 december
20:00 – 00:00
Bardienst week (1 p.): Dames 1