• Heren 8 - 4e Klasse

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Boersma, SjoerdSpelverdeler
    Buyteweg, RonaldSpelverdeler
    Chavoushi, FarazMid
    Gils, RichardPasser/Loper
    Kapel, Sanne vanPasser/Loper
    Reurling, RemySpelverdeler
    Sanders, MarcelPasser/Loper
    Schoonman, RobinMid
    Smedema, JoostMid
    Wijdeven, Jan van dePasser/Loper
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Wijdeven, Jan van deAanvoerder
  • Trainingstijden

    DagLocatie Van Tot
    ol1row1col2row1col3row1
    col1row2col2row2col3row2
  • Programma

    WedstrijdDatumDatumAccommodatiePlaats
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    Switch Hooglanderveen HS 4 - AVV Keistad HS 8 3-2 25-23 25-22 20-25 18-25 15-11
    Voleem HS 6 - AVV Keistad HS 8 1-3 14-25 26-24 18-25 12-25
    Afas-LEOS HS 3 - AVV Keistad HS 8 2-3 25-23 25-22 19-25 11-25 9-15
    AVV Keistad HS 8 - Gemini S HS 5 3-1 25-18 25-16 23-25 25-20
    Salvo '67 HS 2 - AVV Keistad HS 8 0-4 14-25 14-25 15-25 10-25
    AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 2 4-0 25-18 25-20 25-17 25-19
    Gemini S HS 5 - AVV Keistad HS 8 0-4 16-25 16-25 12-25 14-25
    AVV Keistad HS 8 - Switch Hooglanderveen HS 4 3-1 25-22 25-22 23-25 25-23
    AVV Keistad HS 8 - Voleem HS 6 4-0 25-11 25-15 25-22 25-10
    AVV Keistad HS 8 - Salvo '67 HS 2 4-0 25-9 25-16 25-10 25-11
    Voleem HS 6 - AVV Keistad HS 8 0-4 21-25 9-25 20-25 18-25
    Oberon HS 2 - AVV Keistad HS 8 1-3 25-23 15-25 24-26 16-25
    AVV Keistad HS 8 - Afas-LEOS HS 3 4-0 25-12 25-7 25-19 25-21
    Afas-LEOS HS 3 - AVV Keistad HS 8 1-3 11-25 7-25 17-25 25-23
    AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 2 3-2 19-25 25-20 26-28 25-20 15-13
    Salvo '67 HS 2 - AVV Keistad HS 8 0-4 18-25 15-25 15-25 16-25
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Switch Hooglanderveen HS 41881
    2AVV Keistad HS 81874
    3Oberon HS 21648
    4Afas-LEOS HS 31738
    5Voleem HS 61619
    6Salvo '67 HS 21518
    7Gemini S HS 51616
  • Wedstrijdverslagen en Teamnieuws

    Er zijn nog geen (wedstrijd)verslagen of nieuwtjes voor dit team.