• Heren 5 - 2e Klasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Hommersom, BobMid
    Leeuw, Olaf deDia
    Mourits, RuudMid
    Sluimer, ArnoPasser/Loper
    Stellingwerf, JeltSpelverdeler
    Ton, Lein-JanDia
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Hommersom, BobAanvoerder
  • Trainingstijden 2017

    Dag Locatie Van Tot
    Maandag Midland 21:15 uur23:00 uur
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Voleem HS 22071
    2Enervo HS 22070
    3Salvo '67 HS 12065
    4AVV Keistad HS 52064
    5VC Allvo HS 32062
    6Gemini S HS 32058
    7Lovoc HS 22042
    8Prima Donna Kaas Huizen HS 42039
    9AVV Keistad HS 62027
    10Prima Donna Kaas Huizen HS 52025
    11Wilhelmina HS 22022
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    12 AprPrima Donna Kaas Huizen HS 4 - AVV Keistad HS 5 1-3 25-21 16-25 14-25 22-25
    05 AprAVV Keistad HS 5 - Enervo HS 2 2-3 25-23 13-25 16-25 25-21 9-15
    22 MarLovoc HS 2 - AVV Keistad HS 5 1-3 20-25 24-26 21-25 25-19
    15 MarAVV Keistad HS 5 - Salvo '67 HS 1 2-3 25-16 25-19 20-25 19-25 7-15
    08 MarVC Allvo HS 3 - AVV Keistad HS 5 0-4 13-25 23-25 17-25 23-25
    15 FebAVV Keistad HS 5 - Voleem HS 2 2-3 25-16 18-25 25-15 12-25 13-15
    08 FebGemini S HS 3 - AVV Keistad HS 5 1-3 16-25 29-27 20-25 23-25
    26 JanAVV Keistad HS 6 - AVV Keistad HS 5 0-4 17-25 17-25 16-25 16-25
    18 JanAVV Keistad HS 5 - Wilhelmina HS 2 3-1 23-25 25-8 25-19 25-15
    11 JanAVV Keistad HS 5 - Prima Donna Kaas Huizen HS 5 4-0 25-12 25-13 25-17 25-8
    15 DecEnervo HS 2 - AVV Keistad HS 5 4-0 25-14 25-18 25-22 25-22
    07 DecAVV Keistad HS 5 - Lovoc HS 2 3-1 25-10 25-16 23-25 25-13
    01 DecSalvo '67 HS 1 - AVV Keistad HS 5 1-3 19-25 22-25 19-25 25-21
    27 NovAVV Keistad HS 5 - AVV Keistad HS 6 3-1 25-23 26-24 18-25 25-14
    16 NovAVV Keistad HS 5 - VC Allvo HS 3 4-0 28-26 25-17 25-18 25-22
    10 NovVoleem HS 2 - AVV Keistad HS 5 3-1 25-17 27-29 25-17 25-21
    02 NovAVV Keistad HS 5 - Gemini S HS 3 1-3 17-25 15-25 25-19 21-25
    29 Oct3000H2E LE maandag 29 oktober 21:15 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT AMERSFOORT
  • Wedstrijdverslagen & Teamnieuws

    Er zijn nog geen (wedstrijd)verslagen of nieuwtjes voor dit team.
  • Team indeling

    NaamPositie
    Hommersom, BobMid
    Leeuw, Olaf deDia
    Mourits, RuudMid
    Sluimer, ArnoPasser/Loper
    Stellingwerf, JeltSpelverdeler
    Ton, Lein-JanDia
  • Staf

    NaamFunctie
    Hommersom, BobAanvoerder