• Heren 5 - 2e Klasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Holland, Jeroen vanMid
    Hommersom, BobMid
    Leeuw, Olaf deDia
    Mourits, RuudMid
    Sluimer, ArnoPasser/Loper
    Stellingwerf, JeltSpelverdeler
    Ton, Lein-JanDia
    Veen, Niels vanSpelverdeler
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Hommersom, BobAanvoerder
  • Trainingstijden 2017

    Dag Locatie Van Tot
    Maandag Midland 21:15 uur23:00 uur
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    AVV Keistad HS 5 - AVV Keistad HS 6 dinsdag 27 november 21:00 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Salvo '67 HS 1 - AVV Keistad HS 5 zaterdag 1 december 16:00 De Vierstee 3738EB MAARTENSDIJK
    AVV Keistad HS 5 - Lovoc HS 2 vrijdag 7 december 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Enervo HS 2 - AVV Keistad HS 5 zaterdag 15 december 13:30 Steinheim 3941MB DOORN
    AVV Keistad HS 5 - Prima Donna Kaas Huizen HS 5 vrijdag 11 januari 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    AVV Keistad HS 5 - Wilhelmina HS 2 vrijdag 18 januari 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    AVV Keistad HS 6 - AVV Keistad HS 5 zaterdag 26 januari 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Gemini S HS 3 - AVV Keistad HS 5 vrijdag 8 februari 21:00 Kerkelanden 1216SK HILVERSUM
    AVV Keistad HS 5 - Voleem HS 2 vrijdag 15 februari 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    VC Allvo HS 3 - AVV Keistad HS 5 vrijdag 8 maart 21:15 Topsportcentrum Almere 1362LA ALMERE
    AVV Keistad HS 5 - Salvo '67 HS 1 vrijdag 15 maart 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Lovoc HS 2 - AVV Keistad HS 5 vrijdag 22 maart 20:00 Spz Eikenrode 1231BN LOOSDRECHT
    AVV Keistad HS 5 - Enervo HS 2 vrijdag 5 april 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Prima Donna Kaas Huizen HS 4 - AVV Keistad HS 5 vrijdag 12 april 21:30 Prima Donna Kaas Arena 1273JP HUIZEN
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Enervo HS 2727
    2Salvo '67 HS 1723
    3Gemini S HS 3823
    4Prima Donna Kaas Huizen HS 4721
    5VC Allvo HS 3619
    6Voleem HS 2618
    7AVV Keistad HS 5615
    8Lovoc HS 2715
    9Prima Donna Kaas Huizen HS 5814
    10AVV Keistad HS 6710
    11Wilhelmina HS 275
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    16 NovAVV Keistad HS 5 - VC Allvo HS 3 4-0 28-26 25-17 25-18 25-22
    10 NovVoleem HS 2 - AVV Keistad HS 5 3-1 25-17 27-29 25-17 25-21
    02 NovAVV Keistad HS 5 - Gemini S HS 3 1-3 17-25 15-25 25-19 21-25
    05 OctWilhelmina HS 2 - AVV Keistad HS 5 1-3 11-25 25-22 15-25 20-25
    28 SepPrima Donna Kaas Huizen HS 5 - AVV Keistad HS 5 2-3 25-18 21-25 25-21 15-25 9-15
    21 SepAVV Keistad HS 5 - Prima Donna Kaas Huizen HS 4 1-3 14-25 25-14 22-25 24-26
  • Wedstrijdverslagen & Teamnieuws

    Er zijn nog geen (wedstrijd)verslagen of nieuwtjes voor dit team.
  • Team indeling

    NaamPositie
    Holland, Jeroen vanMid
    Hommersom, BobMid
    Leeuw, Olaf deDia
    Mourits, RuudMid
    Sluimer, ArnoPasser/Loper
    Stellingwerf, JeltSpelverdeler
    Ton, Lein-JanDia
    Veen, Niels vanSpelverdeler
  • Staf

    NaamFunctie
    Hommersom, BobAanvoerder