• Heren 5 - 2e Klasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Afgeschermd
    Braak, Chiel ter
    Brouwer, Arno
    Hoogendijk, Gijsbert
    Hoornstra, Robin
    Mourik, Boy van
    Pol, Bart Van de
    Reeze, Maarten
    Scholten, Edo
    Smedema, Joost
  • Technische staf

    Geen informatie

  • Trainingstijden 2019

    Dag Locatie Van Tot
    Woensdag Amerena 21:15 23:00
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    Forza Hoogland HS 3 - AVV Keistad HS 5 zaterdag 26 september 13:00 Nieuwland 3824EJ Amersfoort
    AVV Keistad HS 5 - Afas-LEOS HS 1 vrijdag 2 oktober 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    Prima Donna Kaas Huizen HS 6 - AVV Keistad HS 5 vrijdag 9 oktober 21:30 Prima Donna Kaas Arena 1273ND Huizen
    AVV Keistad HS 5 - Almere Buiten HS 2 vrijdag 30 oktober 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    AVV Keistad HS 5 - NVC HS 3 vrijdag 13 november 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    Prima Donna Kaas Huizen HS 5 - AVV Keistad HS 5 vrijdag 20 november 21:30 Prima Donna Kaas Arena 1273ND Huizen
    AVV Keistad HS 5 - Sovoco HS 3 vrijdag 27 november 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    Wilhelmina HS 2 - AVV Keistad HS 5 vrijdag 11 december 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    AVV Keistad HS 5 - Forza Hoogland HS 3 vrijdag 15 januari 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    Afas-LEOS HS 1 - AVV Keistad HS 5 vrijdag 22 januari 21:45 De Korf 3831NT Leusden
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Forza Hoogland HS 314
    2Almere Buiten HS 214
    3NVC HS 314
    4AVV Keistad HS 513
    5Forza Hoogland HS 412
    6Prima Donna Kaas Huizen HS 611
    7Sovoco HS 311
    8Afas-LEOS HS 111
    9Wilhelmina HS 200
    9Prima Donna Kaas Huizen HS 500
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    18 SepAVV Keistad HS 5 - Forza Hoogland HS 4 3-2 15-25 25-18 25-22 21-25 15-9
  • Wedstrijdverslagen & Teamnieuws

    Er zijn nog geen (wedstrijd)verslagen of nieuwtjes voor dit team.
  • Team indeling

    NaamPositie
    Afgeschermd
    Braak, Chiel ter
    Brouwer, Arno
    Hoogendijk, Gijsbert
    Hoornstra, Robin
    Mourik, Boy van
    Pol, Bart Van de
    Reeze, Maarten
    Scholten, Edo
    Smedema, Joost
  • Staf

    Geen informatie