• Heren 2 - 3e Divisie

  • Team indeling

    NaamPositie
    Baas, MexDia
    Boer, Tjerk deSpelverdeler
    Jong, Joshua deLibero
    Kelder, GerjanMid
    Krimp, MartijnPasser/Loper
    Mie, Joost dePasser/Loper
    Neuteboom, SvenMid
    Ottenheim, DonLibero
    Ottenheim, TuurSpelverdeler
    Schuur, YouriDia
    Tigelaar, HarmenPasser/Loper
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Beek, Ivo vanTrainer/Coach
    Kerkhoven, RemcoAssistent trainer/Assistent coach
    Krimp, MartijnAanvoerder
  • Trainingstijden

    Dag Locatie Van Tot 2017
    Woensdag Midland/Amerena 19.30 uur 21.15 uur
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    Spaarnestad HS 2 - AVV Keistad HS 2 zaterdag 19 januari 15:00 Beyneshal 2011LR HAARLEM
    AVV Keistad HS 2 - BPA VTC Woerden HS 1 zaterdag 26 januari 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Wereldvrede US HS 3 - AVV Keistad HS 2 donderdag 31 januari 21:30 Amstelcampus 1091AN AMSTERDAM
    AVV Keistad HS 2 - US HS 2 zaterdag 9 februari 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Switch Hooglanderveen HS 1 - AVV Keistad HS 2 vrijdag 15 februari 21:30 Dorpshuis De Dissel 3829MD HOOGLANDERVEEN
    Gemini S HS 1 - AVV Keistad HS 2 donderdag 28 februari 20:00 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    AVV Keistad HS 2 - Zaanstad HS 3 zaterdag 9 maart 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    SVU HS 1 - AVV Keistad HS 2 zaterdag 16 maart 16:00 Sportcentrum VU 1183AM AMSTELVEEN
    AVV Keistad HS 2 - Gemini S HS 1 zaterdag 23 maart 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    VC Allvo HS 1 - AVV Keistad HS 2 zaterdag 6 april 18:30 Waterwijk 1316RK ALMERE
    AVV Keistad HS 2 - vv Jonas/Croonenburg HS 1 zaterdag 13 april 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1VC Allvo HS 11246
    2vv Jonas/Croonenburg HS 11346
    3BPA VTC Woerden HS 11144
    4US HS 21234
    5Gemini S HS 11132
    6Switch Hooglanderveen HS 11225
    7Wereldvrede US HS 31325
    8AVV Keistad HS 21124
    9Unicornus HS 11224
    10Zaanstad HS 31223
    11Spaarnestad HS 21222
    12SVU HS 11110
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    11 JanUnicornus HS 1 - AVV Keistad HS 2 2-3 14-25 25-21 25-23 21-25 9-15
    18 DecTaurus HS 4 - AVV Keistad HS 2 3-0 25-17 25-16 25-22
    15 DecAVV Keistad HS 2 - VC Allvo HS 1 1-3 20-25 21-25 27-29 25-19
    01 DecVOC-Maarssen HS 1 - AVV Keistad HS 2 0-3 20-25 23-25 21-25
    24 NovAVV Keistad HS 2 - SVU HS 1 1-3 25-16 24-26 24-26 20-25
    17 NovZaanstad HS 3 - AVV Keistad HS 2 2-3 25-15 22-25 25-19 17-25 12-15
    10 NovAVV Keistad HS 2 - Switch Hooglanderveen HS 1 3-1 25-20 25-18 22-25 25-22
    03 NovUS HS 2 - AVV Keistad HS 2 3-1 25-15 27-29 25-19 25-21
    20 OctAVV Keistad HS 2 - Wereldvrede US HS 3 3-1 18-25 25-20 28-26 25-16
    13 OctBPA VTC Woerden HS 1 - AVV Keistad HS 2 3-1 25-17 21-25 25-15 25-14
    06 OctAVV Keistad HS 2 - Spaarnestad HS 2 2-3 23-25 25-27 25-23 25-22 6-15
    29 SepAVV Keistad HS 2 - Unicornus HS 1 3-1 27-25 25-19 20-25 25-21
    21 Sepvv Jonas/Croonenburg HS 1 - AVV Keistad HS 2 4-0 25-16 25-21 25-14 25-18
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com