• Dames 9 - 4e klasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Bakker, NoortjePasser/Loper
    Bodewitz, LaraP/L-Dia
    Faber, MarijeSpelverdeler
    Huyts, DemiDia
    Kapelle, JessicaPasser/Loper
    Rond, LisaMid
    Thijs, WendelineSpelverdeler
    Tinnevelt - Bakker, JennyPasser/Loper
  • Staf

    NaamFunctie
    Deutekom, ElkeTrainer
    Thijs, WendelineAanvoerder
  • Trainingsschema

    Dag van tot locatie
    Woensdag 21.15 23.00 Sporthal Midland
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    AVV Keistad DS 9 - Lovoc DS 4 zaterdag 23 november 12:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    UVV/Sphynx DS 5 - AVV Keistad DS 9 vrijdag 6 december 19:30 Sporthal De Paperclip 3544MN UTRECHT
    Afas-LEOS DS 4 - AVV Keistad DS 9 vrijdag 13 december 20:15 De Korf 3831NT LEUSDEN
    AVV Keistad DS 9 - Voleem DS 5 vrijdag 10 januari 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    UVV/Sphynx DS 5 - AVV Keistad DS 9 vrijdag 17 januari 21:30 Sporthal De Paperclip 3544MN UTRECHT
    Gemini S DS 5 - AVV Keistad DS 9 zaterdag 25 januari 19:00 Kerkelanden 1216SK HILVERSUM
    AVV Keistad DS 9 - Switch Hooglanderveen DS 5 vrijdag 31 januari 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    The Smashers DS 2 - AVV Keistad DS 9 vrijdag 7 februari 21:15 Klaas Bouthal 1251XH LAREN NH
    AVV Keistad DS 9 - Salvo '67 DS 3 vrijdag 6 maart 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    AVV Keistad DS 9 - UVV/Sphynx DS 5 vrijdag 20 maart 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Keizer Otto-Trivolley DS 4627
    2Almere Buiten DS 3523
    3The Smashers DS 3520
    4Touché '86 DS 2616
    5Sovoco DS 4415
    6VC Allvo DS 7710
    7vv Nederhorst DS 359
    8Unicornus DS 446
    9Oberon DS 466
    10VCH DS 663
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    09 NovVC Allvo DS 7 - VCH DS 6 3-1 25-23 22-25 25-15 25-22
    08 NovOberon DS 4 - vv Nederhorst DS 3 1-3 9-25 21-25 25-22 14-25
    07 NovKeizer Otto-Trivolley DS 4 - Unicornus DS 4 3-1 25-15 18-25 25-22 25-11
    06 NovVCH DS 6 - Touché '86 DS 2 2-3 21-25 25-22 25-18 21-25 12-15
    01 NovUnicornus DS 4 - VC Allvo DS 7 4-0 25-20 25-21 25-19 25-18
    01 Novvv Nederhorst DS 3 - Keizer Otto-Trivolley DS 4 0-4 12-25 19-25 25-27 22-25
    01 NovAlmere Buiten DS 3 - Sovoco DS 4 3-1 25-12 21-25 25-19 25-23
    30 OctTouché '86 DS 2 - Oberon DS 4 3-1 25-22 22-25 25-13 25-22
    19 OctVC Allvo DS 7 - vv Nederhorst DS 3 1-3 14-25 15-25 20-25 25-19
    19 OctKeizer Otto-Trivolley DS 4 - Touché '86 DS 2 3-1 13-25 25-22 25-22 25-23