• Dames 9 - 4e klasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Bakker, NoortjeDia
    Bodewitz, LaraP/L-Dia
    Faber, MarijeSpelverdeler
    Huyts, DemiP/L-Dia
    Kapelle, JessicaP/L-Dia
    Rond, LisaMid
    Roskam, BrittSpelverdeler
    Thijs, WendelineSpelverdeler
    Tinnevelt - Bakker, JennyPasser/Loper
  • Staf

    NaamFunctie
    Deutekom, ElkeTrainer
    Oenema, AnnekeAanvoerder
    Thijs, WendelineAanvoerder
  • Trainingsschema

    Dag van tot locatie
    Maandag 21.15 23.00 Sporthal Midland
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    AVV Keistad DS 9 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3 zaterdag 19 januari 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Almere Buiten DS 3 - AVV Keistad DS 9 vrijdag 25 januari 21:45 Almere Buiten 1333VD ALMERE
    AVV Keistad DS 9 - vv Nederhorst DS 3 vrijdag 1 februari 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    VC Allvo DS 7 - AVV Keistad DS 9 zaterdag 9 februari 18:00 Waterwijk 1316RK ALMERE
    Almere Buiten DS 3 - AVV Keistad DS 9 vrijdag 8 maart 20:15 Almere Buiten 1333VD ALMERE
    AVV Keistad DS 9 - Switch Hooglanderveen DS 4 vrijdag 15 maart 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    The Smashers DS 3 - AVV Keistad DS 9 vrijdag 22 maart 21:15 Klaas Bouthal 1251XH LAREN NH
    AVV Keistad DS 9 - Afas-LEOS DS 3 vrijdag 5 april 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Unicornus DS 5 - AVV Keistad DS 9 zaterdag 13 april 16:45 De Kuil 3752SK BUNSCHOTEN
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1vv Nederhorst DS 31047
    2Afas-LEOS DS 3936
    3The Smashers DS 31229
    4Almere Buiten DS 31028
    5KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 31023
    6Switch Hooglanderveen DS 41123
    7AVV Keistad DS 9920
    8Unicornus DS 51115
    9VC Allvo DS 7109
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    12 JanVC Allvo DS 7 - Switch Hooglanderveen DS 4 3-2 25-14 20-25 14-25 25-18 15-12
    11 JanThe Smashers DS 3 - vv Nederhorst DS 3 0-4 12-25 15-25 9-25 7-25
    11 JanUnicornus DS 5 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3 1-3 9-25 25-23 18-25 13-25
    11 JanAlmere Buiten DS 3 - Afas-LEOS DS 3 2-3 25-27 25-27 25-20 25-23 13-15
    22 DecKdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3 - Almere Buiten DS 3 3-1 25-12 26-24 8-25 28-26
    14 DecUnicornus DS 5 - The Smashers DS 3 1-3 25-14 23-25 18-25 20-25
    14 DecAfas-LEOS DS 3 - AVV Keistad DS 9 4-0 25-19 25-22 25-17 25-19
    14 Decvv Nederhorst DS 3 - VC Allvo DS 7 4-0 25-10 25-10 25-17 25-11
    10 DecAlmere Buiten DS 3 - Unicornus DS 5 4-0 25-13 25-23 25-12 25-23
    08 DecVC Allvo DS 7 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3 1-3 21-25 7-25 15-25 25-16
    07 DecAfas-LEOS DS 3 - Switch Hooglanderveen DS 4 4-0 25-19 25-11 25-7 25-16
    07 DecAVV Keistad DS 9 - The Smashers DS 3 3-2 18-25 31-29 26-24 18-25 15-10
    01 DecKdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3 - AVV Keistad DS 9 1-3 15-25 25-17 16-25 11-25
    30 NovThe Smashers DS 3 - vv Nederhorst DS 3 0-4 17-25 17-25 21-25 13-25
    23 Novvv Nederhorst DS 3 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3 4-0 25-13 25-15 25-8 25-10
    23 NovSwitch Hooglanderveen DS 4 - AVV Keistad DS 9 3-2 25-22 17-25 25-17 25-27 15-12
    23 NovUnicornus DS 5 - VC Allvo DS 7 3-1 25-18 25-19 21-25 25-22
    23 NovThe Smashers DS 3 - Almere Buiten DS 3 3-1 22-25 25-16 25-21 25-15
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com