• Dames 8 - 3e Klasse

  • Team indeling

    NaamRolPositie
    Bodewitz, LaraTeamspelerP/L-Dia
    Faber, JasmijnTeamspelerPasser/Loper
    Hordijk, IreneTeamspelerMid
    Kapelle, JessicaTeamspelerPasser/Loper
    Kremer, AmberTeamspelerPasser/Loper
    Oetelmans, SanneTeamspelerDia
    Rond, LisaTeamspelerMid
    Schoot, Naomi van derTeamspelerSpelverdeler
    Stratum, Loes vanTeamspelerMid
    Westerdijk, AndraTeamspelerMeetrainer

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Technische staf

    NaamFunctie
    Bekkum, Tonie vanTrainer
    Kapelle, JessicaAanvoerder

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingstijden

    Dag Locatie van Tot
    Woensdag Sportcomplex Amerena 19.30 uur 21.15 uur
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    Forza Hoogland DS 7 - AVV Keistad DS 8 Nieuwland 3824EJ Amersfoort
    Almere Buiten DS 2 - AVV Keistad DS 8 Almere Buiten 1333VD Almere
    AVV Keistad DS 8 - Unicornus DS 3 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    vv Nederhorst DS 1 - AVV Keistad DS 8 De Blijk 1394KA Nederhorst den Berg
    AVV Keistad DS 8 - Unicornus DS 3 vrijdag 30 oktober 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    Forza Hoogland DS 7 - AVV Keistad DS 8 zaterdag 7 november 13:00 Nieuwland 3824EJ Amersfoort
    AVV Keistad DS 8 - Lovoc DS 3 vrijdag 13 november 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    VC Allvo DS 5 - AVV Keistad DS 8 vrijdag 20 november 19:30 Topsportcentrum Almere 1362LA Almere
    AVV Keistad DS 8 - Voleem DS 3 vrijdag 27 november 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    Voleem DS 5 - AVV Keistad DS 8 zaterdag 12 december 18:00 Huis van Eemnes 3755EZ Eemnes
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    16 Oct3000D3F DE vrijdag 16 oktober 20:15 Almere Buiten A. Boekenweg 1 1333VD Almere
    09 Oct3000D3F LE vrijdag 9 oktober 20:00 De Blijk Blijklaan 3 1394KA Nederhorst den Berg
    02 OctAVV Keistad DS 8 - Afas-LEOS DS 2 0-4 13-25 12-25 15-25 15-25
    25 SepOberon DS 3 - AVV Keistad DS 8 3-1 25-15 25-15 21-25 25-21
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten