• Dames 7 - 3e Klasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Appelo, DesiréeP/L-Dia
    Barbie, MelanieSpelverdeler
    Gent, Bente vanP/L-Dia
    Jong, Maaike deP/L-Dia
    Kohler, FleurMid
    Noach, TeskeSpelverdeler
    Oenema, AnnekeMid
    Roo, Wendy deP/L-Dia
    Steendam, LauraMid
    Zijtveld, Tirsa vanP/L-Dia
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Barbie, MelanieAanvoerder
  • Trainingstijden

    Dag Locatie Van Tot
    Dinsdag Sportcomplex Amerena 19:30 uur 21:15 uur
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    Touché '86 DS 1 - AVV Keistad DS 7 woensdag 21 november 21:00 De Trits 3741CR BAARN
    Voleem DS 5 - AVV Keistad DS 7 zaterdag 1 december 15:00 De Hilt 3755AV EEMNES
    AVV Keistad DS 7 - Voleem DS 4 zaterdag 8 december 12:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    AVV Keistad DS 7 - Voleem DS 5 vrijdag 11 januari 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    AVV Keistad DS 7 - Wilhelmina DS 4 vrijdag 18 januari 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    AVV Keistad DS 7 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1 vrijdag 1 februari 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Switch Hooglanderveen DS 2 - AVV Keistad DS 7 vrijdag 8 februari 19:30 Dorpshuis De Dissel 3829MD HOOGLANDERVEEN
    AVV Keistad DS 7 - Keizer Otto-Trivolley DS 3 vrijdag 15 februari 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    VC Allvo DS 6 - AVV Keistad DS 7 vrijdag 8 maart 21:15 Topsportcentrum Almere 1362LA ALMERE
    AVV Keistad DS 7 - Touché '86 DS 1 vrijdag 15 maart 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Voleem DS 4 - AVV Keistad DS 7 zaterdag 23 maart 16:15 De Hilt 3755AV EEMNES
    Unicornus DS 3 - AVV Keistad DS 7 zaterdag 13 april 16:45 De Kuil 3752SK BUNSCHOTEN
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    17 NovAVV Keistad DS 7 - VC Allvo DS 6 4-0 26-24 25-16 25-21 25-16
    08 NovKeizer Otto-Trivolley DS 3 - AVV Keistad DS 7 1-3 18-25 25-20 19-25 24-26
    03 NovAVV Keistad DS 7 - Switch Hooglanderveen DS 2 0-4 21-25 16-25 18-25 24-26
    20 OctKdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1 - AVV Keistad DS 7 4-0 25-8 25-10 25-12 25-7
    05 OctWilhelmina DS 4 - AVV Keistad DS 7 3-2 13-25 25-22 19-25 25-18 15-10
    22 SepAVV Keistad DS 7 - Unicornus DS 3 3-1 25-19 25-19 25-18 20-25
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1630
    2Switch Hooglanderveen DS 2629
    3Touché '86 DS 1720
    4AVV Keistad DS 7615
    5Keizer Otto-Trivolley DS 3813
    6Wilhelmina DS 4510
    7VC Allvo DS 6610
    8Unicornus DS 367
    9Voleem DS 456
    10Voleem DS 535
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen (wedstrijd)verslagen of nieuwtjes voor dit team.