• Dames 7 - 3e Klasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Appelo, DesiréeP/L-Dia
    Barbie, MelanieSpelverdeler
    Gent, Bente vanP/L-Dia
    Jong, Maaike deP/L-Dia
    Kohler, FleurMid
    Oenema, AnnekeMid
    Roo, Wendy deP/L-Dia
    Steendam, LauraMid
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Barbie, MelanieAanvoerder
  • Trainingstijden

    Dag Locatie Van Tot
    Dinsdag Sportcomplex Amerena 19:30 uur 21:15 uur
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    13 AprUnicornus DS 3 - AVV Keistad DS 7 3-1 25-23 25-22 17-25 25-23
    23 MarVoleem DS 4 - AVV Keistad DS 7 3-2 26-24 16-25 25-23 19-25 15-13
    15 MarAVV Keistad DS 7 - Touché '86 DS 1 1-3 23-25 20-25 25-23 14-25
    08 MarVC Allvo DS 6 - AVV Keistad DS 7 3-1 25-18 25-22 25-17 22-25
    15 FebAVV Keistad DS 7 - Keizer Otto-Trivolley DS 3 3-1 25-17 20-25 25-17 26-24
    08 FebSwitch Hooglanderveen DS 2 - AVV Keistad DS 7 4-0 25-12 25-15 25-15 25-14
    01 FebAVV Keistad DS 7 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1 0-4 11-25 17-25 18-25 19-25
    18 JanAVV Keistad DS 7 - Wilhelmina DS 4 3-1 21-25 25-12 25-23 25-12
    11 JanAVV Keistad DS 7 - Voleem DS 5 3-1 18-25 26-24 25-14 25-19
    08 DecAVV Keistad DS 7 - Voleem DS 4 3-1 25-21 24-26 25-16 25-14
    01 DecVoleem DS 5 - AVV Keistad DS 7 1-3 18-25 25-22 22-25 12-25
    21 NovTouché '86 DS 1 - AVV Keistad DS 7 2-3 25-16 18-25 22-25 25-21 10-15
    17 NovAVV Keistad DS 7 - VC Allvo DS 6 4-0 26-24 25-16 25-21 25-16
    08 NovKeizer Otto-Trivolley DS 3 - AVV Keistad DS 7 1-3 18-25 25-20 19-25 24-26
    03 NovAVV Keistad DS 7 - Switch Hooglanderveen DS 2 0-4 21-25 16-25 18-25 24-26
    20 OctKdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1 - AVV Keistad DS 7 4-0 25-8 25-10 25-12 25-7
    05 OctWilhelmina DS 4 - AVV Keistad DS 7 3-2 13-25 25-22 19-25 25-18 15-10
    22 SepAVV Keistad DS 7 - Unicornus DS 3 3-1 25-19 25-19 25-18 20-25
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 11885
    2Switch Hooglanderveen DS 21880
    3AVV Keistad DS 71843
    4Touché '86 DS 11841
    5VC Allvo DS 61840
    6Unicornus DS 31836
    7Voleem DS 41832
    8Keizer Otto-Trivolley DS 31831
    9Wilhelmina DS 41829
    10Voleem DS 51828
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen (wedstrijd)verslagen of nieuwtjes voor dit team.