• Dames 6 - 2e Klasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Beek, Tessa vanMid
    Bor, PetraPasser/Loper
    Borghans, LoesSpelverdeler
    Eillebrecht, MarijeMid
    Hofmeester, NynkePasser/Loper
    Korthuis, JonneMid
    Ossenkoppele, LianneSpelverdeler
    Silverentand, IngeDia
    Wagenaar, EvelineMid
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Hoogendijk, GijsbertTrainer
    Ossenkoppele, LianneAanvoerder
    Scholten, EdoCoach
  • Trainingstijden

    Dag Locatie Van Tot
    Dinsdag Midland 19.30 uur 21:15 uur
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    AVV Keistad DS 6 - Keizer Otto-Trivolley DS 2 woensdag 27 maart 20:00 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    AVV Keistad DS 6 - Voleem DS 1 vrijdag 5 april 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Unicornus DS 2 - AVV Keistad DS 6 zaterdag 13 april 16:45 De Kuil 3752SK BUNSCHOTEN
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    22 MarThe Smashers DS 1 - AVV Keistad DS 6 1-3 24-26 16-25 25-20 17-25
    15 MarAVV Keistad DS 6 - Salvo '67 DS 2 4-0 25-20 25-16 25-20 25-22
    08 MarSovoco DS 3 - AVV Keistad DS 6 4-0 25-9 25-15 25-19 25-13
    20 FebForza Hoogland DS 5 - AVV Keistad DS 6 4-0 25-15 25-23 27-25 25-15
    26 JanGemini S DS 3 - AVV Keistad DS 6 3-1 18-25 25-20 25-23 25-23
    18 JanAVV Keistad DS 6 - Wilhelmina DS 2 1-3 25-27 19-25 21-25 25-12
    11 JanAVV Keistad DS 6 - Prima Donna Kaas Huizen DS 4 1-3 15-25 18-25 25-18 19-25
    19 DecAVV Keistad DS 6 - Forza Hoogland DS 5 1-3 17-25 17-25 25-15 23-25
    15 DecVoleem DS 1 - AVV Keistad DS 6 4-0 25-7 25-18 25-9 25-6
    07 DecAVV Keistad DS 6 - The Smashers DS 1 1-3 21-25 16-25 27-29 25-18
    01 DecSalvo '67 DS 2 - AVV Keistad DS 6 1-3 14-25 19-25 16-25 25-18
    16 NovAVV Keistad DS 6 - Sovoco DS 3 2-3 28-26 19-25 25-18 19-25 13-15
    08 NovKeizer Otto-Trivolley DS 2 - AVV Keistad DS 6 3-2 22-25 25-12 19-25 25-18 15-12
    12 OctAVV Keistad DS 6 - Gemini S DS 3 3-1 20-25 25-10 25-16 25-21
    05 OctWilhelmina DS 2 - AVV Keistad DS 6 2-3 21-25 27-25 20-25 25-17 14-16
    28 SepPrima Donna Kaas Huizen DS 4 - AVV Keistad DS 6 2-3 25-19 22-25 25-17 22-25 11-15
    21 SepAVV Keistad DS 6 - Unicornus DS 2 0-4 21-25 20-25 24-26 25-27
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Voleem DS 11779
    2Prima Donna Kaas Huizen DS 41872
    3Sovoco DS 31971
    4The Smashers DS 11848
    5Unicornus DS 21746
    6Forza Hoogland DS 51845
    7Wilhelmina DS 21839
    8AVV Keistad DS 61732
    9Keizer Otto-Trivolley DS 21729
    10Gemini S DS 31816
    11Salvo '67 DS 2178
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen (wedstrijd)verslagen of nieuwtjes voor dit team.