• Dames 6 - 2e Klasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Afgeschermd
    Beek, Tessa vanMid
    Bor, PetraPasser/Loper
    Borghans, LoesSpelverdeler
    Hofmeester, NynkePasser/Loper
    Korthuis, JonneMid
    Oord, Rianne van denSpelverdeler
    Ossenkoppele, LianneSpelverdeler
    Silverentand, IngeDia
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Hoogendijk, GijsbertTrainer
    Ossenkoppele, LianneAanvoerder
    Scholten, EdoCoach
  • Trainingstijden

    Dag Locatie Van Tot
    Dinsdag Midland 19.30 uur 21:15 uur
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1 - AVV Keistad DS 6 zaterdag 30 november 14:30 Banninghal 3769AA SOESTERBERG
    AVV Keistad DS 6 - Forza Hoogland DS 5 vrijdag 6 december 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Voleem DS 3 - AVV Keistad DS 6 zaterdag 14 december 16:15 De Hilt 3755AV EEMNES
    AVV Keistad DS 6 - Keizer Otto-Trivolley DS 2 vrijdag 10 januari 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    AVV Keistad DS 6 - Prima Donna Kaas Huizen DS 4 vrijdag 17 januari 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Gemini S DS 3 - AVV Keistad DS 6 zaterdag 25 januari 17:00 Kerkelanden 1216SK HILVERSUM
    AVV Keistad DS 6 - Switch DS 5 zaterdag 1 februari 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    The Smashers DS 1 - AVV Keistad DS 6 vrijdag 7 februari 19:30 Klaas Bouthal 1251XH LAREN NH
    AVV Keistad DS 6 - Irene DS 4 vrijdag 6 maart 19:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Switch Hooglanderveen DS 2 - AVV Keistad DS 6 vrijdag 13 maart 19:30 Dorpshuis De Dissel 3829MD HOOGLANDERVEEN
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    15 NovAVV Keistad DS 6 - Switch Hooglanderveen DS 2 1-3 24-26 25-20 18-25 19-25
    09 NovIrene DS 4 - AVV Keistad DS 6 1-3 22-25 25-21 19-25 15-25
    01 NovAVV Keistad DS 6 - The Smashers DS 1 1-3 17-25 25-11 14-25 20-25
    17 OctSwitch DS 5 - AVV Keistad DS 6 4-0 25-22 25-17 25-16 25-19
    11 OctAVV Keistad DS 6 - Gemini S DS 3 4-0 25-15 25-14 25-13 25-19
    04 OctPrima Donna Kaas Huizen DS 4 - AVV Keistad DS 6 1-3 25-23 20-25 23-25 15-25
    26 SepKeizer Otto-Trivolley DS 2 - AVV Keistad DS 6 3-2 25-16 19-25 25-16 20-25 16-14
    20 SepAVV Keistad DS 6 - Wilhelmina DS 2 1-3 17-25 22-25 28-26 23-25
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1The Smashers DS 1836
    2Switch DS 5726
    3Switch Hooglanderveen DS 2725
    4KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1825
    5Prima Donna Kaas Huizen DS 4723
    6Wilhelmina DS 2823
    7Keizer Otto-Trivolley DS 2822
    8AVV Keistad DS 6818
    9Forza Hoogland DS 5713
    10Irene DS 488
    11Gemini S DS 387
    12Voleem DS 384
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen (wedstrijd)verslagen of nieuwtjes voor dit team.