• Dames 5 - 2e Klasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Baas, MoPasser/Loper
    Groenendijk, MarleenPasser/Loper
    Hartings, SabineDia
    Heller, NikkiMid
    Hovestad, MarijePasser/Loper
    Kok, LoesMid
    Meliefste, SashaPasser/Loper
    Versluijs, PemMid
    Wisselink, LindaSpelverdeler
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Wisselink, LindaAanvoerder
  • Trainingstijden

    Dag Locatie Van Tot
    Dinsdag Midland 19:30 21:15
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    12 AprPrima Donna Kaas Huizen DS 5 - AVV Keistad DS 5 1-3 15-25 14-25 25-17 16-25
    05 AprAVV Keistad DS 5 - Lovoc DS 2 3-2 26-24 17-25 23-25 25-19 15-13
    27 MarVC Allvo DS 3 - AVV Keistad DS 5 2-3 25-22 25-21 23-25 21-25 8-15
    22 MarAlmere Buiten DS 1 - AVV Keistad DS 5 3-1 25-18 25-21 25-22 21-25
    15 MarAVV Keistad DS 5 - Salvo '67 DS 1 3-2 23-25 25-20 21-25 25-17 15-13
    08 MarVC Allvo DS 4 - AVV Keistad DS 5 0-4 15-25 20-25 18-25 20-25
    20 FebAVV Keistad DS 5 - Almere Buiten DS 1 1-3 20-25 25-18 17-25 20-25
    01 FebAVV Keistad DS 5 - Oberon DS 2 3-1 25-18 25-20 20-25 25-23
    21 JanAMVJ-Martinus DS 3 - AVV Keistad DS 5 3-1 25-17 25-23 22-25 25-14
    18 JanAVV Keistad DS 5 - Voleem DS 2 1-3 19-25 25-20 20-25 17-25
    11 JanAVV Keistad DS 5 - ODIS DS 1 3-2 23-25 25-16 25-14 23-25 15-12
    14 DecLovoc DS 2 - AVV Keistad DS 5 3-1 25-23 25-21 25-21 17-25
    01 DecSalvo '67 DS 1 - AVV Keistad DS 5 3-2 25-16 17-25 24-26 28-26 15-12
    16 NovAVV Keistad DS 5 - VC Allvo DS 4 4-0 26-24 25-21 25-12 25-20
    07 NovAVV Keistad DS 5 - VC Allvo DS 3 3-2 26-28 25-23 26-28 25-20 15-13
    19 OctOberon DS 2 - AVV Keistad DS 5 3-2 25-18 10-25 25-12 19-25 15-13
    12 OctAVV Keistad DS 5 - AMVJ-Martinus DS 3 3-1 25-13 24-26 25-14 25-21
    06 OctVoleem DS 2 - AVV Keistad DS 5 1-3 25-23 17-25 17-25 17-25
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Almere Buiten DS 12077
    2Lovoc DS 22062
    3Voleem DS 22061
    4Prima Donna Kaas Huizen DS 52059
    5AVV Keistad DS 52058
    6VC Allvo DS 32058
    7Salvo '67 DS 12041
    8VC Allvo DS 42041
    9Oberon DS 22035
    10AMVJ-Martinus DS 32032
    11ODIS DS 12026
  • Wedstrijdverslagen en ander nieuws

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen of nieuwtjes voor dit team.