• Dames 4 - 1e Klasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Deutekom, ElkeDia
    Nierkes, BoSpelverdeler
    Oord, Rianne van denSpelverdeler
    Oosterhoff, InkeLibero
    Schelven, Femke vanMid
    Schiltmans, ManonLibero
    Sluiter, EstherMid
    Sterenberg, QwenPasser/Loper
    Wilpshaar, BoMid
    Zomer, MandyPasser/Loper
    Zwart, DiekePasser/Loper
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Benne, MarcoTrainer
    Konsten, WouterTrainer
    Nierkes, SharonCoach
    Zomer, MandyAanvoerder
  • Trainingstijden

    Dag Locatie Van Tot
    Maandag De Brink 19:30 uur 21:15 uur
    Woensdag Midland 19:30 uur 21:15 uur
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    Forza Hoogland DS 4 - AVV Keistad DS 4 zaterdag 19 januari 13:00 Nieuwland 3824EJ AMERSFOORT
    AVV Keistad DS 4 - VV Amsterdam DS 3 zaterdag 26 januari 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Lovoc DS 1 - AVV Keistad DS 4 vrijdag 1 februari 20:00 Spz Eikenrode 1231BN LOOSDRECHT
    AVV Keistad DS 4 - Keizer Otto-Trivolley DS 1 zaterdag 9 februari 12:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    Afas-LEOS DS 1 - AVV Keistad DS 4 vrijdag 15 februari 21:30 De Korf 3831NT LEUSDEN
    AVV Keistad DS 4 - Prima Donna Kaas Huizen DS 3 zaterdag 9 maart 12:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    VV Utrecht DS 7 - AVV Keistad DS 4 zaterdag 16 maart 12:45 Galgenwaard Sportcentrum 3584AA UTRECHT
    AVV Keistad DS 4 - Gemini S DS 2 zaterdag 23 maart 12:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
    VC Allvo DS 1 - AVV Keistad DS 4 vrijdag 5 april 19:30 Topsportcentrum Almere 1362LA ALMERE
    AVV Keistad DS 4 - Oberon DS 1 zaterdag 13 april 12:30 Sportcomplex Amerena 3815XT AMERSFOORT
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    11 JanDe Jong & Van Diermen Unicornus DS 1 - AVV Keistad DS 4 4-0 25-19 25-15 25-19 25-23
    15 DecAVV Keistad DS 4 - VC Allvo DS 1 3-1 25-27 25-14 25-19 25-23
    12 DecAVV Keistad DS 4 - VV Utrecht DS 7 3-1 25-21 25-21 14-25 25-20
    07 DecGemini S DS 2 - AVV Keistad DS 4 1-3 19-25 25-21 14-25 18-25
    17 NovPrima Donna Kaas Huizen DS 3 - AVV Keistad DS 4 1-3 21-25 22-25 25-18 18-25
    10 NovAVV Keistad DS 4 - Afas-LEOS DS 1 3-1 25-21 18-25 25-17 25-19
    01 NovKeizer Otto-Trivolley DS 1 - AVV Keistad DS 4 4-0 25-22 25-21 26-24 25-12
    20 OctAVV Keistad DS 4 - Lovoc DS 1 3-1 25-22 25-16 19-25 25-19
    13 OctVV Amsterdam DS 3 - AVV Keistad DS 4 2-3 25-18 15-25 25-16 21-25 7-15
    06 OctAVV Keistad DS 4 - Forza Hoogland DS 4 2-3 25-20 16-25 25-21 22-25 9-15
    29 SepAVV Keistad DS 4 - De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1 3-1 25-19 25-19 18-25 25-18
    21 SepOberon DS 1 - AVV Keistad DS 4 3-1 25-17 25-17 15-25 25-19
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Keizer Otto-Trivolley DS 11360
    2VC Allvo DS 11338
    3Forza Hoogland DS 41136
    4Afas-LEOS DS 11134
    5AVV Keistad DS 41234
    6VV Amsterdam DS 31227
    7Oberon DS 11227
    8Lovoc DS 11225
    9VV Utrecht DS 71223
    10Gemini S DS 21222
    11De Jong & Van Diermen Unicornus DS 11220
    12Prima Donna Kaas Huizen DS 3129
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com