• Dames 3 - Promotieklasse

  • Team indeling

    NaamPositie
    Berg, Amber van denPasser/Loper
    Bos, RianneMid
    Heilijgers, MarcellaSpelverdeler
    Heuvel, Lieke van denMid
    Hogeterp-Corba, MariekeDia
    Keeken, Jiske vanLibero
    Konings, MichelleDia
    Lixon-Verbeek, JosinePasser/Loper
    Ooststroom, Eline vanMid
    Verheij, HarmkePasser/Loper

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Technische staf

    NaamFunctie
    Hogeterp-Corba, MariekeAanvoerder

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingstijden

    Dag Locatie Van Tot
    Maandag Midland 19:30 uur 21:15 uur
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    AVV Keistad DS 3 - VV Amsterdam DS 3 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    AVV Keistad DS 3 - Forza Hoogland DS 3 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    VCH DS 1 - AVV Keistad DS 3 FBK-hal 2132CR Hoofddorp
    VCH DS 1 - AVV Keistad DS 3 woensdag 28 oktober 19:15 FBK-hal 2132CR Hoofddorp
    AVV Keistad DS 3 - VV Amsterdam DS 3 zaterdag 7 november 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    VV Utrecht DS 5 - AVV Keistad DS 3 zaterdag 14 november 18:15 Galgenwaard Sportcentrum 3584AA Utrecht
    AVV Keistad DS 3 - Forza Hoogland DS 2 zaterdag 21 november 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    VIVES DS 2 - AVV Keistad DS 3 zaterdag 28 november 16:30 IJsselhal 3402CS IJsselstein UT
    Rauw Brouwers Armixtos DS 2 - AVV Keistad DS 3 zaterdag 12 december 17:00 Sporthal Calvijn 1065KH Amsterdam
    AVV Keistad DS 3 - Spaarnestad DS 4 vrijdag 15 januari 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    17 Oct3000DPB BG zaterdag 17 oktober 14:30 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    09 OctSwitch Hooglanderveen DS 1 - AVV Keistad DS 3 3-1 20-25 25-16 25-23 25-20
    02 OctAVV Keistad DS 3 - Kids Aktief US DS 4 3-1 25-17 25-21 21-25 25-10
    23 SepSpaarnestad DS 4 - AVV Keistad DS 3 3-2 25-17 18-25 21-25 25-21 15-10
    18 SepAVV Keistad DS 3 - SVU DS 2 4-0 26-24 25-18 25-22 25-23
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Forza Hoogland DS 2417
    2Rauw Brouwers Armixtos DS 2313
    3AVV Keistad DS 3412
    4Switch Hooglanderveen DS 1310
    5VV Utrecht DS 529
    6VCH DS 139
    7VV Amsterdam DS 338
    8Spaarnestad DS 424
    9VIVES DS 223
    10Kids Aktief US DS 443
    11Forza Hoogland DS 342
    12SVU DS 220
  • Wedstrijdverslagen