• Dames 2 - Derde Divisie

  • Teamindeling

    NaamPositie
    Altena, Nicole vanLibero
    Benne, MarloesDia
    Bos, AnneSpelverdeler
    Jong, Emma dePasser/Loper
    Ruiter, Puck deSpelverdeler
    Sinnema, RachellePasser/Loper
    Smink, MyrtheDia
    Visser, DemiMid
    Westerlaak, Emma vanMid
    Wikkerink, JoanneMid
    Zwart, DiekePasser/Loper
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Benne, MarloesAanvoerder
    Lixon, PhilippeTrainer/Coach
  • Trainingstijden

    Dag Locatie Van Tot
    Dinsdag Midland 19.30 uur 21.30 uur
    Donderdag Amerena 21.15 uur 23.00 uur
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    12 DecVervallen wedstrijd: 30003AD JD zaterdag 12 december 14:30 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    28 NovVervallen wedstrijd: 30003AD EJ zaterdag 28 november 15:00 Blauwwit Joos Banckersweg 18 A 1056EP Amsterdam
    21 NovVervallen wedstrijd: 30003AD JF zaterdag 21 november 14:30 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    11 NovVervallen wedstrijd: 30003AD GJ woensdag 11 november 20:30 De Doorbraak Doorbraak 18 1749AM Warmenhuizen
    07 NovVervallen wedstrijd: 30003AD JH zaterdag 7 november 14:30 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    31 OctVervallen wedstrijd: 30003AD IJ zaterdag 31 oktober 15:00 Beyneshal Stationsplein 134 2011LN Haarlem
    17 OctVervallen wedstrijd: 30003AD JL zaterdag 17 oktober 14:30 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    10 OctAVV Keistad DS 2 - Prima Donna Kaas Huizen DS 2 1-3 26-28 23-25 25-17 8-25
    03 OctTeam Imbema US DS 3 - AVV Keistad DS 2 3-1 25-20 25-22 25-21 18-25
    26 SepAVV Keistad DS 2 - Compaen DS 1 3-1 25-23 24-26 25-23 25-21
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    Compaen DS 1 - AVV Keistad DS 2 Oostzaan Twiskeweg 107 1511BW Oostzaan
    AVV Keistad DS 2 - Team Imbema US DS 3 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    AVV Keistad DS 2 - vv Jonas DS 1 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    AVV Keistad DS 2 - Spaarnestad DS 3 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    Prima Donna Kaas Huizen DS 2 - AVV Keistad DS 2 Prima Donna Kaas Arena Korenwolf 33 -35 1273ND Huizen
    3 mrt. 20:45 woensdag 3 maart 20:45 Bindelwijk Koningin Julianalaan 16 1191CD Ouderkerk aan de Amstel
    13 mrt. 14:30 zaterdag 13 maart 14:30 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    20 mrt. 17:30 zaterdag 20 maart 17:30 De Drecht Boendersveld 1 1602DK Enkhuizen
    27 mrt. 14:30 zaterdag 27 maart 14:30 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    2 apr. 21:15 vrijdag 2 april 21:15 De Walvis van Loenenlaan 1 1945TB Beverwijk
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Team Imbema US DS 3310
    2V.V.Ouderkerk DS 1310
    3JPB/Dinto DS 239
    4Prima Donna Kaas Huizen DS 249
    5Zaanstad DS 338
    6vv Jonas DS 127
    7Compaen DS 126
    8AVV Keistad DS 236
    9Madjoe DS 125
    10VV Amsterdam DS 135
    11Gemini S DS 124
    12Spaarnestad DS 321