• Dames 2 - 3e Divisie

  • Team indeling

    NaamPositie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Altena, Nicole vanLibero
    Benne, MarloesDia
    Bos, AnneSpelverdeler
    Ruiter, Puck deSpelverdeler
    Sinnema, RachellePasser/Loper
    Visser, DemiMid
    Weel, Joyce vanPasser/Loper
    Westerlaak, Emma vanMid
    Wikkerink, JoanneMid
    Zwart, DiekePasser/Loper
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Benne, MarloesAanvoerder
  • Trainingstijden

    Dag Locatie Van Tot
    Dinsdag Sporthal Midland 20:00 uur 22:00 uur
    Donderdag Eerste deel seizoen: Sportcomplex Amerena 19:30 uur 21:15 uur
    Donderdag Tweede deel seizoen: Sportcomplex Amerena 21:15 uur 22:45 uur
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    Taurus DS 2 - AVV Keistad DS 2 ?
    AVV Keistad DS 2 - Compaen DS 1 zaterdag 26 september 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    Team Imbema US DS 3 - AVV Keistad DS 2 zaterdag 3 oktober 16:00 Amstelcampus 1091AN Amsterdam
    AVV Keistad DS 2 - Prima Donna Kaas Huizen DS 2 zaterdag 10 oktober 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    AVV Keistad DS 2 - Zaanstad DS 3 zaterdag 17 oktober 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    Spaarnestad DS 3 - AVV Keistad DS 2 zaterdag 31 oktober 15:00 Beyneshal 2011LN Haarlem
    AVV Keistad DS 2 - V.V.Ouderkerk DS 1 zaterdag 7 november 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    JPB/Dinto DS 2 - AVV Keistad DS 2 woensdag 11 november 20:30 De Doorbraak 1749AM Warmenhuizen
    AVV Keistad DS 2 - Madjoe DS 1 zaterdag 21 november 14:30 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    VV Amsterdam DS 1 - AVV Keistad DS 2 zaterdag 28 november 15:00 Blauwwit 1056EP Amsterdam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1AVV Keistad DS 315
    2VCH DS 114
    3VV Utrecht DS 514
    4Switch Hooglanderveen DS 114
    5Forza Hoogland DS 214
    6Rauw Brouwers Armixtos DS 214
    7VIVES DS 211
    8Spaarnestad DS 411
    9VV Amsterdam DS 311
    10Kids Aktief US DS 411
    11Forza Hoogland DS 311
    12SVU DS 210