• Dames 1 - Eerste Divisie

  • Teamindeling

    NaamPositie
    Beyazkaya, KristyPasser/Loper
    Graaf, Mae deMid
    Groot, Sabine deMid
    Keeken, Yara vanSpelverdeler
    Koelewijn, JudithMid
    Lent, Rebecca vanLibero
    Loon, Annemiek vanSpelverdeler
    Schoordijk, RomyMid
    Sturm, AnoukDia
    Vink, LeoniePasser/Loper
    Weel, Joyce vanPasser/Loper
    Zomer, JudithPasser/Loper
  • Technische staf

    NaamFunctie
    Keeken, Yara vanAanvoerder
    Verseveld, Martijn vanAssistent trainer/Assistent coach
    Wijs, Jasper deHoofdtrainer/Hoofdcoach
    Zomer, MandyTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingstijden

    DagLocatieVanTot
    Maandag De Brink 20.00 uur 22.00 uur
    Dinsdag Midland 19.30 uur 22.00 uur
    Donderdag Amerena 19.30 uur 21.15 uur
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    17 AprVervallen wedstrijd: 90001BD IK zaterdag 17 april 14:30 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    10 AprVervallen wedstrijd: 90001BD EI zaterdag 10 april 18:45 Ark van Oost Cipresstraat 154 6523HR Nijmegen
    27 MarVervallen wedstrijd: 90001BD IF zaterdag 27 maart 16:45 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    20 MarVervallen wedstrijd: 90001BD GI zaterdag 20 maart 16:30 De Vilgaard Schandeloseweg 1 5941CP Velden
    13 MarVervallen wedstrijd: 90001BD IH zaterdag 13 maart 16:45 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    12 DecVervallen wedstrijd: 90001BD IE zaterdag 12 december 16:45 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    28 NovVervallen wedstrijd: 90001BD FI zaterdag 28 november 14:00 De Reiger De Boomgaard 3 2964AV Groot-Ammers
    21 NovVervallen wedstrijd: 90001BD IG zaterdag 21 november 16:45 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    14 NovVervallen wedstrijd: 90001BD HI zaterdag 14 november 19:00 Piushof Piushof 137 5981VW Panningen
    07 NovVervallen wedstrijd: 90001BD IL zaterdag 7 november 16:45 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    S [&] T Armixtos DS 1 - ITC Groep/AVV Keistad DS 1 Sportcentrum de Pijp Lizzy Ansinghstraat 88 1072RD Amsterdam
    Volley Meerkerk'95 DS 1 - ITC Groep/AVV Keistad DS 1 De Linde Lindenstraat 1 4231DT Meerkerk
    ITC Groep/AVV Keistad DS 1 - Peelpush DS 2 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    ITC Groep/AVV Keistad DS 1 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    Next Volley Dordrecht DS 1 - ITC Groep/AVV Keistad DS 1 De Dijk Sportcomplex Schenkeldijk 10 3328LE Dordrecht
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Peelpush DS 2416
    2Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1415
    3ITC Groep/AVV Keistad DS 149
    4Volley Meerkerk'95 DS 149
    5S [&] T Armixtos DS 128
    6Pegasus DS 127
    7VC Olympia DS 147
    8Next Volley Dordrecht DS 126
    9VC Velden DS 146
    10Bende Services Thor DS 125
    11Havoc DS 111
    12VC WIK Groot-Ammers DS 131